41-vjeçari godet me shkop dy të miturit në Vlorë dhe arratiset, policia i vihet pas

Një 41-vjeçar ka goditur me shkop dy fëmijë të mitur 15-vjeçarë në Vlorë.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta dhe autori është shpallur në kërkim.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurori për autorin.


Shtuar 18.09.2023 18:10

Tags: