4 shenjat e horoskopit që e kanë të vështirë të thonë “të dua”

Disa njerëz thjesht nuk mund të përballen me ndjenjat e tyre. Ata i kyçin ndjenjat e tyre thellë në zemrat e tyre për të shmangur lëndimin emocional në të gjitha mënyrat e mundshme. Sipas Astrologjisë këto janë shenjat e zodiakut që kanë frikë të thonë “të dua”.

Virgjëresha

Ju analizoni dhe shpenzoni shumë kohë duke u përpjekur të përsosni marrëdhënien tuaj, duke i lënë të lirë shanset për t’ia shprehur dashurinë partnerit.

Shigjetari

Ju shmangni të thënit ‘të dua’ sepse mendoni se eliminon mundësinë e argëtimit. Gjithashtu përpiqeni të shmangni të qenit serioz me dikë dhe të thuash dy fjalët magjike për ju do të thotë të mbyllësh në një angazhim.

Bricjapi

Ju nuk besoni lehtë në dashuri, veçanërisht kur keni luftuar kaq shumë me besimin dhe besnikërinë. Ju prireni të vendosni të njëjtat kufij profesionalë në jetën tuaj personale që krijon probleme mes jush dhe partnerit tuaj. Ju mendoni se duke shprehur ndjenjat tuaja sot të jeni të dobët.

Akrepi

Ju gjithmonë mendoni thellë për motivet që mund të ketë një person dhe e keni shumë të vështirë t’i thoni “të dua” dikujt sepse e dini se pasi ta thoni atë, nuk do ta kapërceni dot nëse gjërat shkojnë keq. Zemra juaj besnike ka frikë t’i përkushtohet dikujt.


Shtuar 8.11.2021 21:42