35-vjeçari rreh kunatin adoleshent në Durrës, të dy përfundojnë në prangat e policisë

Ditën e sotme një ngjarje ka ndodhur në Durrës ku një 35-vjecar ka rrahur kunatin e tij addoleshen.

Të dy kanë goditur njëri-tjetrin me sende të forta si dhe kanë përfunduar në burg.

Njoftim policie

Po nga këto struktura u arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasit E. P., 35 vjeç dhe T. B., 18 vjeç (vëllai i bashkëshortes së 35-vjeçarit), të dy banues në Durrës, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me sende të forta, njëri-tjetrin.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./albeu.com