22-vjeçari bie nga kati i tretë në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

Pak pas mesdite, një 22-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 13.07.2023, në rrugën “Muhamet Deliu”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i 3-të i pallatit shtetasi F. D., 22 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia./albeu.com

 


Shtuar 13.07.2023 14:30