19 viktima dhe 703 raste me COVID-19 sot në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 19 viktima dhe 703 raste të reja me COVID-19.

Të shëruar janë trefish më shumë (2.252) sesa të infektuar me koronavirus, sipas Ministrisë së Shëndetësisë, dhe kjo ka bërë që të bie numri i rasteve aktive në 20.652./albeu.com


Shtuar 9.09.2021 15:12