14-vjeçari në Vlora ngacmon seksualisht një të mitur

Një 14-vjeçar nga Vlora është vënë nën hetim pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur.

Njoftimi i policisë:

Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për një shtetas të mitur 14-vjeçar, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur./albeu.com

Shtuar 26.06.2022 09:09