Vajzat e Lutfi Hazirit “i vënë flakën” Instagramit (FOTO LAJM)

Vajzat e politikanit Lutfi Haziri kanë marrë vëmendje fal babait të tyre.

Ato përveç fotografive provokuese në instagram, nuk njihet për ndonjë profesion apo biznes tyre.

Së fundi janë Lotina dhe Mimasi që kanë publikuar fotografi gjatë pushimeve duke provokuar me gjuhën jashtë.

 

 


Shtuar 9.08.2021 19:37