Partneri 21-vjeçar i Adriana Matoshit zbulon takimet e tyre të para (FOTO LAJM)

Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld padyshim që po jetojnë një romancë si në filma. Çifti i famshëm duket tepër i dashuruar me njëri-tjetrin, aq sa e përcjellin këtë ndjesi kudo. Sot, bëhet fiks një vit nga takimi i parë i aktores 41 vjeçare me futbollistin 21 vjeçar. Me këtë rast, Keith ka kujtuar daljet e fillimit me partneren e saj. Ai ka zbuluar dy takimet e para që ka realizuar me Adrianën të cilat u finalizuan me një histori dashurie. I pari ka qenë në një restorant, ku i është dashur ndihma e një personi të tretë për përkthim.

“Ekzaktësisht 1 vit më parë. Takimi ynë i parë”, shkruan Keith në postimin në InstaStory.

Më pas, i riu ka treguar se më vonë e ka ftuar aktoren për një udhëtim në mal, por ajo nuk shkoi. Ndërsa takimin e dytë e kanë bërë në Prizren, ku Adriana i ka treguar historinë e qytetit. “Javën e ardhshme unë e ftova atë që të vinte me mua në male me këtë motor, por ajo nuk erdhi. Takimi i dytë, ata më treguan Prizrenin. Një ditë shumë speciale”, shkruan ai në dy InstaStory-t e tjera.

Shtuar 23.06.2021 14:25