“Pafajësia jote do të vërtetohet”, Fisnik Syla i bën dedikimin special Fjolla Morinës në rrjete sociale (FOTO LAJM)

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla i ka bërë këngëtares një dedikim special duke e quajtur të pafajshme.

Ai u shpreh se është i bindur se pafajësia e saj do të vërtetohet dhe se ai e do atë sot e përgjithmonë.

Së fundi Fjolla ishte në krye të mediave pasi asaj ju shqyrtua paraburgimi pasi u akuzua me arratisje nga burgu shtëpiak nga Kukësi. /albeu.com/


Shtuar 28.07.2021 23:26