“Na kanë lodhur b*thën”, gazetarja kritikon Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin

Gazetarja kosovare Laura Krasniqi ka kritikuar dy këngëtarët e njohur, Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo shkruan se disa artistë shfrytëzuan dëshmorët për përfitime të tyre personale e ndërsa poshtë mbishkrimit të saj shfaqen dy këngëtarët.

“Na kane lodhe B… qita primitiva qe thirren ne emer te atyre qe kane dhene jeten per vendin! Artista qe shfrytezuan djersen e diasporëe piii mundim mi pa hala ne skene”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram.


Shtuar 9.11.2021 15:34