Motra e vogël e Adelina Tahirit feston ditëlindjen, s’do ta besoni moshën e bukuroshes (FOTO LAJM)

Motra e vogël e Adelina Tahirit është mjaft bukuroshe dhe me portretin e saj tejet harmonik numëron mbi 55 mijë ndjekës në Instagram.

Adelina ka treguar gjithmonë marrëdhënien fantastike që ka me motrën dhe së fundmi ka zbuluar në InstaStory se Diana feston ditëlindjen.
Por nëse e shihni në foto a do ta besoni se bukuroshja mbush vetëm 15 vjeç?

15 vjeçarja gjithashtu është surprizuar në këtë ditëlindje me një tortë dhe një dhome të mbushur plot e përplot me tullumbace./albeu.com/


Shtuar 14.10.2021 10:55