Modelja shqiptare i jep fund beqarisë, merr propozimin përrallor nga biznesmeni (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Lorena Haliti është fejuar sot në një propozim përrallor në një nga destinacionet më të bukura e njëkohësisht më luksoze të Italisë – Como.

I dashuri i saj me të cilin është në lidhje prej disa vitesh, sipërmarrësi shqiptar Ami Mëzezi e ka befasuar personin e zemrës me një unazë përrallore dhe një propozim të bukur.

Gjithçka ka qenë brenda një turi europian të udhëtimeve dhe pushimeve të çifitit që jeton në Amerikë.


Shtuar 14.09.2021 10:28