Meritoni ka disa fjalë për Varrosin pasi publikoi bisedën me ish partneren e tij (VIDEO)

Meriton Mjekiqi është njëri nga moderatorët më të njohur në vendin tonë.

Së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “NIN”, ku ka zbuluar shumë të pathëna.

Ai u pyet edhe për një bisedë private të cilën e kishte publikuar Varrosi me ish partneren e tij, me të cilën ka edhe një fëmijë.

Më poshtë keni reagimin e plotë të moderatorit.

“Si mundet që një mashkull të bie në nivel të tillë, për shkak se unë nuk bien ë nivel të një partnere të Varrosit ose të Noizyt ose kushdo qoftë të grupit se edhe unë kam djem në Londër e shok në Londër që munden me qenë më të frikshme se kjo biseda.

Kam biseda më të frikshme me ish partneret e tyre ndoshta edhe më intime, por I kam 25 vjet dhe jena pjek dhe kur flitet për moralin, aty duhet me pas shumë kujdes.

Ata që më njohin e dinë më mirë”.


Shtuar 4.04.2021 23:26