Melinda Ademi “ndez” rrjetin me bikini (FOTO LAJM)

Melinda Ademi provokon me imazhet e reja.

Rep artistja, Melinda Ademi, ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo.

Së fundmi ajo publikoi disa fotografi nga fotosesioni i fundit ku dukej mjaft provokuese me bikini.

Melinda po pozonte për kamerën nga një nga plazhet e Shqipërisë teksa tregonte pasuritë e saj trupore duke pranuar komente pozitive nga fansat e saj në seksionin e komenteve.


Shtuar 1.09.2021 20:01