Me foton romantike, Lirim Kastrati uron partneren për ditëlindje (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë lidhja e futbollistit kosovar, Lirim Kastrati me kroaten Angela Simak ishte kryefjalë në mediat rozë. Dyshja u shfaqën në rrjet shumë të dashuruar, por pak kohë më pas edhe ndarja e tyre bëri bujë dhe ata fshinë çdo “gjurmë” që kishin me njëri-tjetrin.

Por Angela ka zbuluar së fundmi në Instagram se ajo dhe Lirimi janë rikthyer bashkë dhe kaluan bashke disa dite pushime në Maldive.

Ka qenë Lirimi i fundit i cili ka publikuar një foto romantike te shkeputur nga pushimet, ku uron të dashurën e tij per ditëlindje./albeu.com/


Shtuar 29.06.2021 10:13