Lyrical Son dhe MC Kresha sjellin këngën e re (VIDEO)

Dyshja e njohur kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë për këtë verë.

Mc Kresha dhe Lyricalson lansuan projektin muzikor ‘Dil jashtë’, shkruan lajmi.net.

Artistë e estradës e kanë publikuar me videoklip këngën derisa teksti është dedikim për dashurinë.

Teksti dhe melodia janë realizuar nga Mc Kresha dhe Lyricalson kurse beati nga Strike Beatz.

Kujtojmë se, labeli PINT paralajmëruan këngën ditë më parë.


Shtuar 15.07.2021 19:56