Ky është shoferi që mbeti i i vrarë nga sulmi në Gllogjan (FOTO LAJM)

Sonte rreth orës 19:00 në Gllogjan të Deçanit ka pasur të shtëna me armë zjarri ndaj një autobusi me nxënës.

Nga ky sulm kanë mbetur të vrarë tre persona ku perveç shoferit të autobusit, Gani Gjokaj, mbetën të vrarë dhe një djalë 17-vjeç dhe një vajzë.

Në Foton më poshtë mbeti viktimë, shoferi Gani Gjokaj. /albeu.com/

Ky është shoferi i autobusit që mbeti i i vrarë nga sulmi në Gllogjan - Bota Sot


Shtuar 26.11.2021 21:07