“Jam e dehur”, Arta Elezaj pozon provokuese me bikini dhe “çmend” rrjetin (FOTO LAJM)

Arta Elezaj sapo është kthyer nga pushimet nga Dubai dhe për tu shplodhur nga ato pushime luksoze është zhvendosur në jug të Shqipërisë.

Teksa po relaksohet aktorja kosovare patjetër që ka publikuar pamje provokuese me bikini si di të bëj më mirë.

“Ok, jam e dehur”, ka shkruar ajo krah videos ku tregon linjat trupore.

Kujtojmë se pak ditë më parë Arta festoi ditëlindjen dhe gjithashtu ka publikuar pamje ku duket mjaft tërheqëse./albeu.com/

Shtuar 17.06.2021 15:51