Genta Ismajli uron partnerin për ditëlindje, por vëmendjen e mori barku i rrumbullakosur i këngëtares (FOTO LAJM)

Genta Ismajli ka 2 vite që jeton një histori të bukur dashuri me biznesmenin nga Turqia, Usta. Sot partneri i këngëtares shqiptare feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar një urim publik nga ajo.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri,” shkroi ajo në mbishkrimin e një fotografie të publikuar në Instastory ku nuk mungojnë buqetat me lule për partnerin.

Kujtojmë se Genta Ismajli është në pritje të ëmbël për herë të parë dhe pavarësisht se nuk ka reaguar asnjëherë mbi këto lajme, Prive konfirmoi se çifti do të bëhen së shpejti prindër.

Por në InstaStoryt që shihni me poshtë barku i këngëtares duket qartë edhe pse në njërën prej fotove eshte mudnuar ta mbulojë./albeu.com/


Shtuar 25.09.2021 14:50