Era Istrefi në lidhje me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar? (FOTO LAJM)

Kohët e fundit kanë qarkulluar lajme se Era Istrefi ka nisur një lidhje me djalin e një biznesmeni shqiptar.

Identiteti i tij nuk bëhej i ditur, por sipas mediave ata po i kalonin pushimet bashkë.

Megjithatë “Prive” zbulon detaje të tjera dhe raporton se ky lajm nuk është aspak i vërtetë.

Nuk dihet nga kanë rrjedhur këto thashetheme, por “Prive” është interesuar dhe ka mësuar se Era aktualisht nuk është në një lidhje me djalin e një biznesmeni dhe po punon në heshtje.


Shtuar 25.07.2021 13:27