E donin patjetër, kush është këngëtarja shqiptare që refuzoi dy herë “Big Brother VIP” (FOTO LAJM)

Ftesën për të qenë në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” e ka marrë dhe Mihrije Braha. Madje siç raporton “Prive”, këngëtarja është ftuar 2 herë.

Burime kanë mësuar se produksioni i BBV kanë insistuar për ta marrë Mihrijen.

Megjithatë këngëtarja nuk ka pranuar shkak i angazhimeve të shumta.


Shtuar 23.10.2021 13:02