Dua Lipa takohet me legjendën e Rolling Stones: Javë e ëmbël

Ylli ndërkombëtar Dua Lipa, me origjinë shqiptare ka takuar një nga emrat më të njohur të muzikës botërore. Bëhet fjalë për Michael Jagger, i njohur me emrin e artit si Mick Jagger, vokalisti kryesor dhe një nga themeluesit e Rolling Stones.

Nuk dihet nëse ky takim ka si prapaskenë ndonjë bashkëpunim të dyshes, apo ka qenë thjesht rastësor. “Javë e ëmbël,”- shkruan Dua krah fotove që ka publikuar në Instagram bashk me Mick.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Shtuar 26.11.2022 17:41