999 rezultate për

zyre

Opozita nis protestën,Vuçiçi i sfidon duke qëndruar në zyrë Ka filluar protesta e opozitës në Serbi, që po vlerësohet të jetë më e madhja në vargun e tubimeve që po organizohet tas
Pako e dyshimtë pranë një zyre ligjore në Vlorë, rrethohet zona Një ngjarje e rëndë raportohet të jetë në zhvillim në Vlorë, pasi ka dyshime që mund të jetë vendosur lëndë plasëse pran
Zeka nxjerr emrat e partisë të tij që po punësojnë familjarët Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka, i cili është hyrë në Kuvend me Nismën për Kosovës, e cila më pas ndërroj në Nisma Socia
Haradinajt i shkojnë në zyrë dy deputetë gjermanë Kryeministri Ramush Haradinaj ditën do ta nisë duke pritur që me mëngjes dy mysafirë të lartë nga Gjermania Janë depu
S'ka tualete publike, një person urinon para ndërtesës të bashkisë Kryeqyteti i Kosovës vazhdon të përballet me mungesë të WC-ve publike. Gjethet e pranverës nuk ia mbuluan pamjen një
Rama flet për muze rakie, ndërsa mijëra qytetarë janë para zyrës së tij Ndërsa para zyrës së tij në kryeqytet opozita proteston, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të jetë në Berat në një takim
Solari mer sendet në zyrën e tij dhe zhduket Një ditë e zymtë për Santiago Solarin ajo e sotmja në Valdebebas, qendra stërvitore e Real Madridit. Disa futbollistë ja
Punonjësit kapen duke kryer s*ks në zyrë, pamjet bëhen virale (VIDEO) Dy adoleshentë kanë kapur një moment të sikletshëm teksa dy punonjës të një kompanie në Tesco, janë filmuar duke kryer m
Pas Bashës, zv.ambasadorja amerikane i zë zyrën Kryemadhit Pas takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha në selinë blu, zëvendësambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Leyla Moses Ones
Zv/ambasadorja e SHBA-ve i shkon Bashës në zyrë, për çfarë do flitet Zëvendësambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë Leyla Moses-Ones raportohet se ka shkuar për takim në selinë e PD-së me Lul
Çfarë po ndodh? Edi Rama i "zë" zyrën Erion Veliajt (FOTO LAJM) Prej kohësh në korridoret e selisë rozë përflitet se mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion
Pësoi infarkt, ndërron jetë në zyrë drejtori i Hipotekës Drejtori i Hipotekës së Sarandës, Armand Hysi ka ndërruar jetë në zyrë pas një ataku kardiak. Mësohet se 44 vjeçari i
Gjykata fton në Hagë nënkryetarin e AAK-së (FOTO LAJM) Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Blerim Kuçi, ka marrë ftesën për t’u paraqitur pranë Zyrës së Prokurori
Një peticion i nxehtë i shkon në zyrë Hashim Thaçit Kreu i Mitrovicës, Agim Bahtiri i ka dorëzuar sot presidentit të shtetit, Hashim Thaçit peticionin për bashkimin e Mitro
Pas Bashës ambasadorja gjermane i "zë" zyrën Kryemadhit Ambasadorja gjermane, Susanne Schütz, vetëm pak minuta pas takimit kokë më kokë me kreun e PD-së, Lulzim Basha, ka shk
Ambasadorja gjermane i shkon në zyrë Bashës Ambasadorja e Gjermanisë në Tiranë, Susane Schutz mësohet se ka shkuar ditën e sotme në zyrën e Bashës. Kjo lëvizje
Firma e fundit për djegien e mandateve, Nishani i shkon në zyrë Bashës Një ditë pas vendimit se PD do të djegë mandatet parlamentare, kreu i Këshillit Kombëtar, Bujar Nishani ka shkuar të tak
Momente tensioni, diplomatët e BE dhe SHBA i "zënë" zyrën Ramës Pas vendimi të Partisë Demokratike për djegien e mandateve të deputetëtve, nismës i kanë dalë në krahë edhe aleatët e tj
Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë pas djegies së mandateve Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, mësohet se ka shkuar në zyrën e kreut të PD-së Lulzim Basha. Kjo lëvizje brenda o
Zyrtarët amerikanë shkojnë në zyrën e Haradinajt Një delegacion prej 17 anëtarësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po qëndron në Kosovë në nderë të 11 vjetorit të Pa