999 rezultate për

zyrat

Ja si janë zyrat e reja të Facebook (FOTO LAJM) Lajmet e fundit vijnë nga Mark Zuckerberg, që thonë se kompania Facebook ka lëvizur zyrtarisht objektin në një territor
Vidhen zyrat e Minibashkisë Nr 2 në Berat Gjatë natës së lënë pas, janë vjedhur zyrat e Minibashkisë Nr 2 në Berat. Portali Albeu njofton se autorët kanë marrë ng
Ristani: Dhunohen zyrat e PD në Elbasan, ora e drejtësisë po vjen Sekretari i Përgjithshëm i PD, Arben Ristani, sot ka denoncuar dhunimin e godinës së kësaj force politike në Elbasan.
Ja si "punohet" në zyrat e Hipotekës (VIDEO) Për ironi të fatit, në zyrat e shtetit jo gjithmonë punohet me seriozitet, të paktën video-ja në fjalë flet më shumë se
Zyrat më të bukura nëpër botë (FOTO LAJM) Puna në zyrë shpesh bëhet e bezdishme dhe mbytëse. Fakti që ti do të jesh për orë të tëra i mbyllur në një ambjent është
OSHEE zgjat orarin në zyrat për shërbimin ndaj klientit Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, në kuadër të masave për shërbimin ndaj klientit, ka zgjatur orar
Policët e pezulluar: Nuk e pamë Stresin kur iku nga zyrat Efektivët e rajonit nga ku u largua Arkimed Lushaj janë shprehur se nuk e kanë parë momentin kur ka ndodhur arratisja. S
Sulmohen zyrat e LSDM-së në lagjen Maxhari (VIDEO) Shtabi partiak i LSDM-së në lagjen Maxhari 2 në komunën Gazi Babë është sulmuar me gurë dhe me sende të tjera të forta.
Zyrtarët serbë në Kosovë do vijnë vetem me leje të Prishtinës Zyrtari ndërlidhës mes Beogradit dhe Prishtinës, Dejan Paviçeviç ka thënë se duke filluar nga 1 dhjetori, zyrtarët e lar
Stafet spitalore në biznes me zyrat e funeraleve (FOTO-LAJM) Në mungesë të ambulancave apo mjeteve të spitalit, qytetarët janë të detyruar të sigurojnë vetë transportin e të afërmve
PD kërkon hetimin e mekanizmit të punësimit në zyrat e PS-së Partia Demokratike përmes një deklarate i këkoi Prokurorisë nisjen e hetimeve lidhur me mekanizmin e punësimit në zyrat
Skandali në Sarandë, AK: Kujdes vajzat e motrat nga pedofilët socialistë Pas publikimit të skandalit në Sarandë ku sekretari i deputetit Koço Kokëdhima i kërkon një nëne ti sjellë vajzën 14-vje
Kojdheli: Akuzat e PD-së për zyrat e punës, qesharake Shërbimi Kombëtar i Punësimit reagoi sot ndaj akuzave të Partisë Demokratike lidhur me efikasitetin e zyrave të punës. N
PD: Propagandë boshe dhe mashtrim me Zyrat e Punës Partia Demokratike denoncoi sot atë që ajo e quajti mashtrimin dhe propagandën boshe të qeverisë me Zyrat e Punësimit. K
Ja çfarë ndodh me San Paolon kur luan skuadra e Brazilit (FOTO-LAJM) Ja çfarë ndodh me qytetin San Paolos kur luan skuadra e Brazilit. Këto janë pajet e qytetit brazilian gjatë ndeshjes, Br
Kodi i ri, bizneset zhdoganojnë produktet që nga zyrat e tyre Qeveria ka miratuar Kodin e Ri Doganor i cili për herë të parë do t'u krijojë mundësinë bizneseve që përmes sistemit të
Fotoja e Berishës ende në zyrat e grupseksioneve të PD-së nëpër rrethe Demokratët e kanë ende të vështirë që të shkëputen nga lideri i tyre Sali Berisha. Ndonëse kanë mëse 9 muaj që kanë zgje
Visho Ajazi refuzon kërkesën e Kuvendit për kontrolle në zyrat e SHISH Kreu i Shërbimit Informativ shtetëror Visho Ajazi refuzon kërkesën e Komisionit të Sigurisë për të zhvilluar kontrolle n
Sulmohet në mesnatë selia e BDI-së në Tetovë Një person ende i paidentifikuar ka sulmuar selinë e BDI-së në Reçiçë të Vogël në Tetovë. Policia është njoftuar për
PD-në e largojnë nga zyrat në Lushnjë Pas humbjes së pushtetit, demokratët do të duhet që të vajtojnë dhe zyrat e tyre. Në Lushnjë Këshilli Bashkiak ka vendos