999 rezultate për

zjarrit

Loredana shtatzënë, Mozzik do të bëhet baba? Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi duket se kanë gati një surprizë të madhe. Ata presin një fëmijë. Ky do t
Policia jep detajet pas zjarrit në Kishën e Durrësit Policia e Durrësit ka reaguar pas zjarrit të ndodhur ditën e djeshme në Kishën e Durrësit. Si pasojë e një zjarri u d
Ndërtesa e re e Bankës Popullore përfshihet nga flakët Ndërtesa e re e Bankës Popullore është përfshirë ditën e sotme nga flakët e një zjarri. Komandanti i Brigadës së Zjar
Shuhen flakët e zjarrit në Aerodrom, nuk ka të lënduar Zjarri që ra sot në bodrumin e një ndërtese në rrugën “Vlladimir Komarov në Aerodrom të Shkupit është shuar dhe po punoh
Dënohet banda shqiptare e drogës në Finlandë Gjykata finlandeze ka dënuar një grup shqiptarësh të përfshirë në trafikun e drogës. 6 anëtarët e grupit akuzohen se
Shkëputet teli i linjës, merr flakë pyllin në Kukës Një sipërfaqe prej dy hektarësh pyll dushku në njësinë Malzi të Kukësit raportohet se është përfshirë nga flakët. Bur
Ambasadori rus në Maqedoni: Qëndroni neutral në NATO për të shmangur vijën e zjarrit Ambasadori i Rusisë në Shkup, Oleg Scherbakka folur në lidhje me hyrjen e Maqedonisë në NATO, duke e cilësuar këtë të fu
Beteja e zjarrfiksëve me flakët gjigande që tronditën Tiranën (VIDEO) Pas 9 orësh luftë me flakët është shuar vatra e zjarrit në fabrikën e riciklimit të mbetjeve në Kashar që u dogj plotësi
Katastrofë në Kashar, tymi e bloza pushton Tiranën (FOTO LAJM) Një zjarr i madh ka rënë sot në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në Mëzes të Tiranës në një fabrikë riciklimi mbetjesh.
Zjarr në Strugë, lëndohen dy persona Policia e Strugës njofton se në zjarrin që shpërtheu dje në qytetin e Strugës në shtëpinë e një 69 vjeçari dy gra kanë m
Digjet një lokal në Çair Nga zjarri mbrëmë u dogj një piceri në Qendrën Tregtare “Çairçanka”, në Shkup, nuk ka të lënduar. Ministria e Punëve të
Ristovski: Vetëm dëme materiale, vazhdojnë hetimet për zbulimin e shkaqeve të zjarrit Zëvendësministri i Drejtësisë, Oliver Ristovski, ishte në ndërtesën e Ministrisë në momentin e shpërthimit të zjarrit.
Marina i hedh benzinë zjarrit, zhduket nga sytë e fansave Thashethemet për një shtatëzani të mundshme e kanë vënë në qendër të vëmendjes jetën personale të Marina Vjollcës. T
Zjarri përfshin magazinat në kryeqytet, rrezikohet karburanti pranë (VIDEO) Një zjarr masiv ka përfshirë magazinat frigoriferike në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë. Mësohet se të paktën tre zjar
Nuk zgjat shumë festa e Chelseat, Eriksen i hedh "ujë" zjarrit të tifozëve (VIDEO) Që Chelsea nuk do ta kishte të lehtë kundër Tottenhamit, kjo dihej. Por rivalët e qyetit nuk i kanë lënë të shijojnë
Arian Çani i "fryn zjarrit", Ilda Bejleri i kundërpërgjigjet (FOTO LAJM) Është për tu thënë se debati mes tyre shkoi deri në atë pikë sa gazetarja sportive tha se do ta hidhte në gjyq. Edhe
"RIP Xhul", reagon e dashura e grabitësit të vrarë në Fier (FOTO LAJM) Ata ishin lidhur që në moshë të re dhe kishin një marrëdhënie të zjarrtë mes tyre, e cila u ndërpre ditën që Xhuljano So
Grabitja me një të vrarë në Fier, gjykata jep vendimin për të plagosurin Gjykata e Fierit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për një nga autorët e tentativës së grabitjes, ku gjatë shkëmb
53 të vdekur nga zjarri në qendrën tregtare, pamje kur njerëzit hidhen nga dritarja (VIDEO) Bilanc luftë pas zjarrit të madh që përfshiu dje qendren tregtare në qytetin rus Kemerov. BBC raporton se paku 53 njerëz
Vrasja e grabitësit në Fier, a dënohet polici që qëlloi? Ngjarja e rëndë që ndodhi këtë të premte në Fier, ku shkëmbimi i zjarrit mes policisë dhe grabitësve solli vdekjen e 20