999 rezultate për

zikalter

Drejtori i Interit qetëson tifozët zikaltër me deklaratën rreth Icardit Drejtuesi i zikaltërve Ausilio, ka folur për rinovimin e kapitenit Icardi. “Nuk kemi asnjë problem me rinovimin e tij
Ish mbrojtësi i Juves dhe Interit: “Zikaltërit janë më të fortë se kampionëte e Italisë” Inter është kandidat i qartë për të fituar titullin e Serie A këtë sezon dhe mund të jetë një skuadër më e mirë se kampi
Shitja e Neymarit "sëmur" dhe Interin Interi pa sesi Barcelona dorëzohej për të lëshuar Neymarin të largohej drejt PSG-së. Si pasojë zikaltërit po i frikësohe
Formacioni, Panucci nuk i heq asnjë "presje" De Biassit (FOTO LAJM) Janë bërë zyrtare formacionet e përballjes Shqipëri – Lihtenshtejn. Trajneri Cristian Panucci, sot nis aventurë kuqez
Inter kërkon mesfushor, Barca i sugjeron të vetin Shtypi italian ditën e djeshme ka raportuar se Barcelona i ka ofruar zikaltërve mesfushorin turk Arda Turan. Turku nu
Inter fillon të përfitojë nga blerja e Neymarit, zbulojeni skemën zikaltër Interi po kërkon të nënshkruajë me Julian Draxler, sipas raportimeve të Corriere dello Sport. Gjermani ishte lojtari
Inter zyrtarizon blerjen më të madhe të merkatos zikaltër Inter ka konfirmuar nënshkrimin e Matias Vecino. Mesfushori uruguaian bashkohet nga Fiorentina në një marrëveshje kat
Spalleti gati të luajë "me zjarr" në merkato Tifozët dhe vetë Spalletti kanë të njëjtat preferenca, Angel Di Maria dhe Arturo Vidal. Di Maria dhe Vidal mund të q
Zbuloni cili ekip është i gatshëm ta kthejë Sanchesin në Itali Interi mund të ketë vënë synim kthimin në Itali të Alexis Sanchez. "Unë e kam bërë zgjedhjen time, tani vendimi i për
Milan 2, Inter 0, çfarë po ndodh me zikaltërit? Edhe një herë tjetër është Milan, i cili fiton përballjen për një lojtar në merkaëton e transferimeve. Pas Ricardo këtë
Spalleti ndryshon merkaton e Interit, ja 10 emrat që kërkon (FOTO LAJM) Luciano Spalleti do të jetë trajneri që Interi do t'i besojë projektin e ngritjes së klubit. Vendimi është marrë pas një
Interi godet në merkato, siguron shërbimet e Pepe Inter ka siguruar një nga lojtarët më të rëndësishëm të Real Madrid, Kepler Laveran Lima Ferreira, i njohur ndryshe me e
Interi prezanton Sabatinin në Kinë, koordinator teknik i zikaltërve Walter Sabatini është drejtuesi që "Suning" do t'i besojë organizimin e klubit, për sezonin e ardhshëm dhe në vijim. Ai
Interi shkarkoi Piolin, ja numrat e tij në krye të zikaltërve Stefano Pioli nuk është më trajner i Interit që nga mbrëmja e djeshme, teksa në orën 22:30 zikaltrit dolën me një komuni
Inter nuk dorëzohet, 15 milionë euro për Conten dhe Simeonen Stefano Pioli me shumë mundësi nuk do të jetë trajneri i Interit në sezonin e ardhshëm. Drejtuesit zikaltër, po përgatit
Simeone dhe Conte ultimatum 20 ditë për të vendosur për ofertën e Interit Inter ka vendosur për fatin e Stefano Piolit. Trajneri aktual i zikaltërve do të largohet në fund të sezonit, pasi nuk k
ZYRTARE/ Danilo D'Ambrosio nënshkruan sërish me Interin Mbrojtësi i Interit, Danilo D'Ambrosio ka rinovuar kontratën me klubin zikaltër deri në vitin 2021. Ky lajm shumë i r
Mourinho e ka seriozisht për Perisic, ofron 60 mln euro Jose Mourinho synon që të blejë nga Interi kroatin Ivan Perisic, teksa “Gazzetta dello Sport” shkruan se transferimi i t
Pioli nuk bind Interin, zikaltrit synojnë Simeonen ose Conten Humbja me Romën ka ndezur edhe dyshimet e para në ambientin zikaltër për trajnerin Stefano Pioli. Ziklatrit po mendojnë
Debati Juve-Inter, De Biasi e ka me tifozët zikaltër: Boll me qaravitje Gianni de Biasi mendon se tifozët e Interit po e teprojnë me ankesat e tyre pas sfidës së humbur kundër Juventusit. Edhe