999 rezultate për

zidane

Benzema drejt largimit, Zidane ka "pikasur" zëvendësuesin Real Madridi thuhet se është futur në garë për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesi i Arsenalit ka refu
Kante drejt largimit nga Chelsea, Zidane gati ta bindë bashkombasin e tij Real Madrid dhe PSG pritet të kenë një "luftë të ashpër" në merkaton e ardhshme, pasi është mësuar se skuadra e Chelseat
Reali kujton fjalimin motivues të Zidane në finale ndaj Juventusit (VIDEO) Para tre vitesh Real Madrid mbrojti titullin e në Ligën e Kampioneve, kur në Cardif mposhti 4:1 në finale Juventusin.
Nëse nuk vjen Pogba, ky do të jetë lojtari që do të transferohet nga Zidane Zinedine Zidane ka zgjedhur Eduardo Camavinga, lojtarin që do të transferojë nëse nuk arrihet marrëveshje me Manchester
Këta janë 10 trajnerët më të mirë sipas tifozëve të futbollit Pas një votimi te realizaur me tifozët e futbollit, trajneri më i mirë ka dalë, Jurgën Klopp. Gjermani, i cili erdhi
Simeone ëndërronte Realin, Zidane preferonte Barçën, koha për arkivat e gazetave (FOTO LAJM) Sot askush nuk do ta mund ta imagjinonte Diego Simeonen te Real Madrid apo Zinedine Zidanen te Barcelona. Por, nëse d
Edhe këtë verë priten ndryshime te Reali, 5 lojtarë me "valixhe" në duar Zinedine Zidane do ta bëjë një ndryshim të madh në skuadrën e Real Madridit gjatë afatit kalimtar të verës, pasi që syn
Marrëdhenie të "ftohtë" ne Zidane,agjenti flet për të ardhmen e Bale Gareth Bale do të vazhdojë të qëndrojë në Madrid. Lajmi është konfirmuar nga agjenti i "yllit" të Realit, i cili në n
Jovic nuk po bind, Zidane dëshiron sulmuesin e Wolves Megjithë transferimin e Luka Jovic te Real Madrid gjatë kësaj vere për të ndihmuar Karim Benzema në sulm, gjërat nuk kan
Perez shkarkon Zidane? Teksa mbarë bota është paralizuar nga përhapja e shpejtë e koronavirusit, përflitet vazhdimisht se trajneri i Real Madri
Zidane drejt shkarkimit, Perez ka dy emra gati Rikthimi për herë të dytë në Madrid nuk i po shkon aspak mirë Zinedine Zidane. Në shtatë ndeshjet e fundit Real Madri
Reali me Zidane nuk po bind, Perez "piketon" pasuesin Rikthimi për herë të dytë në Madrid nuk po shkon aspak mirë për Zinedine Zidane, pasi Reali i tij po vuan shumë dhe në 7
"Tronditet" Zidane, për të përmbysur City-n do ti duhet të bëjë pa dy titullarë Real Madridi nuk do të mund të llogarisë në portierin Cortouis dhe mbrojtësin Marcelo për dy ndeshjet e radhës. Që të dy
Humbja ndaj Betis, flet Zidane: Unë jam përgjegjësi Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane i mori gjitha përgjegjësitë për vete për humbjen ndaj Betis në La Liga. Ish-
Zidane flet për Juventusin: Nuk më ka thirrur askush Ditët e fundit u raportua se Juventusi kishte bërë një ofertë në drejtim të Zidane, por francezi mohoi gjithçka. "Nuk
E BUJSHME/ Agnelli përgatit rikthimin e Zidane (FOTO LAJM) Juventus është gati për t’i ofruar Zidane një kontratë me vlerë 7 milionë euro në sezon për ta rikthyer sërish në Torino
Në rast largimi të Zidane, Reali e ka "piketuar" zëvendësuesin Real Madridi është duke e monitoruar situatën e Mauricio Pochettinos, i cili ka mbetur pa punë që kur u shkarkua nga pos
Formacionet zyrtare: Real-Barcelona, Zidane lë në stol Modric (FOTO LAJM) Edhe shumë pak na ndajnë nga “El Clasico” që do të luhet në orën 21:00 në mitikun “Santiago Bernabeu”. Në kuadër të
Prag ndeshja, Zidane kërkon mbështetje maksimale nga tifozët Jemi pak orë larg një ndeshje e cila për rreth dy orë do të "paralizojë" botën. Reali nuk ka fituar në tri ndeshjet e
Pak orë para "El Clasicos" , presidenti i Realit takohet me Zidane Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka zhvilluar një takim me Zinedine Zidane para ndeshjes së sotme kundër Bar