999 rezultate për

ziadin

Huliganët maqedonas rrahin edhe Zijadin Selën I lënduar pas përleshjes mes deputetëve dhe protestuesve raportohet të jetë edhe lideri i LR PDSH-së, Ziadin Sela, njoft
VMRO: Zaevi po miraton agjendën e Ziadin Selës VMRO-ja përmes një deklarate për medie, ka akuzuar kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, i cili në mënyrë të heshtur po miraton
Todorov: Ziadin Sela përbën rrezikshmëri përderisa nuk njeh identitetin maqedonas Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov i ftuar në emisionin Top Tema ndër të tjera hodhi shumë akuza për Liderin e L
Sela takon ambasadorin e Italisë, flasin për Platformën Kreu LR-PDSH-së Ziadin Sela, ka zhvilluar një takim me ambasadorin e Italisë Carlo Romeo, një ditë më parë, ku kanë bise
Ziadin Sela: Takimi i rëndësishëm për politikbërjen shqiptare Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela pas mbajtjes së takimit të liderëve të organizuar nga lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në nj
Edi Rama fton në takim Ali Ahmetin, Menduh Thaçin, Ziadin Selën e Bilall Kasamin Pas përfundimit të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Republikën e Maqedonisë, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama
Përveç Gjuhës Shqipe, Ziadin Sela kërkon edhe postin e Kryetarit të Parlamentit Ziadin Sela, deputet dhe njëri nga krerët e Aleancës për Shqiptarët iu drejtua sot në lidhje direkte të gjithë shqiptarë
Ziadin Sela: Ne e pranojmë verdiktin e popullit “Aleanca për shqiptarët” do të pranojnë verdiktin e popullit. Kështu ka deklaruar kryetari i LR PDSH-së, Ziadin Sela në
Ziadin Sela voton në Strugë (FOTO LAJM) Lideri i LR-PDSH, Ziadin Sela, ka votuar sot në vendlindjen e tij në fshatin Livadhi të Strugës, në kuadër të zgjedhjeve
Sot Ahmeti në Saraj, Ziadin Sela në Kumanovë Zgjedhjet në Maqedoni po afrohen, ndërsa liderët e partive politike po angazhohen për t'u takuar me simpatizantët e tyre
Ziadin Sela: Çdo votë për BDI-në, do të jetë votë e djegur Aleanca për Shqiptarët ka mbajtur mitingun e radhës sonte në Kërçovë prej ku i është përgjigjur akuzave të liderit të BD
Aleanca merr përkrahje masive në vendlindjen e Ziadin Selës Aleanca për Shqiptarët me kryesuesin e listës për deputet, z.Syrija Rashidi, kanë takuar banorët e Livadhisë, ku ka lind
Ziadin Sela: Gjuha shqipe, zyrtare në të gjithë vendin Aleanca për shqiptarët ka zhvilluar takim me banorët e Prespës. Banorët shqiptarë të këtij rajoni morën premtimin e A
A i dështoi Ziadin Seles hapja e shtabit në vendlindjen e tij? "Aleanca për Shqiptaret" para dy ditësh hapi shtabet në dy fshatrat fqinj me fshatin e lindjes së liderit te tyre Ziadin
Sela pro regjistrimit të popullsisë / Shqiptarët janë mbi 30%, maqedonasit nën 30% Gjatë debatit të mbrëmshëm mes liderit të PDSH-së, Ziadin Sela dhe ish-gjeneralit maqedonas, Stojançe Angellov, në emisi
Sela në “200”: Shqipëria e madhe nuk ekziston Sonte ne emisionin “200” ishte i ftuar Kryetari i LR-Pdsh dhe njëkohësisht edhe kandidat për deputet i listës se Aleanc
"Ziadin Selën e ka blerë BDI-ja" Kryetari i komunës së Studeniçanit. një herësh edhe shef shtabi i përgjithshëm i PDSH-së sonte në emisonin “Rruga Drejt”
Xhezair Shaqiri i kthen shpinën Ziadin Selës?! Xhezair Shaqiri ka reaguar ashpër ndaj liderëve të rinj partiak. "Tani lum për ne që kanë dal disa parti politike të
Ja sa deputetë do të kenë partitë në Maqedoni Instituti "Dimitrija Çupovski" publikuar rezultatet e anketimit për sa i përket deputetëve që do të përfaqësojnë partitë
Në Prishtinë diskutohet për krizën politike të Maqedonisë Ditën e sotme në Prishtinë do të mbahet tribuna e intelektualëve shqiptarë të Maqedonisë me temën: "Shqiptarët dhe kriza