999 rezultate për

zhgenjyer

PS i "kullufiti" Naçon, Kryemadhi: Socialistët janë më të zhgënjyerit nga Rama Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi e gjatë bisedës me banorë të njësisë nr. 9 në kryeqytet de
Thyen rregullat anti-Covid-19, Mourinho i zhgënjyer nga tre futbollistët e tij Menaxheri i Tonttenham Hotspur, Jose Mourinho, është shprehur i zhgënjyer me futbollistët e tij, Sergio Reguilon, Giovan
Lefter Maliqi: Me cilëndo parti të kandidoj, unë do jem në Parlament Me anë të një statusi në rrjetet sociale, deputeti Lefter Maliqi ka sqaruar arsyet se pse nuk refuzoi mandatin, por qënd
Tifozët e Realit të zhgënjyer, kërkojnë Pochettinon Reali i Madridit u mposht 2-0 nga Shakhtar dhe rrezikon kështu seriozisht kualifikimin, shkruan Albeu.com. Më të zhg
Gazeta katalanase: Barcelona i tregon derën Griezmann, na sill ofertat Barcelona duket e lodhur me Antuan Grizmanin dhe nuk ka ndërmend që ta presë pafundësisht. Gazeta katalanase “SPORT”
"I zhgënjyer dhe me telefon në dorë", si po e përjeton Trump numërimin e votave Presidenti i SHBA, Donald Trump, i cili duket se po i humb shanset për një mandat të dytë në Shtëpinë e Bardhë, është i
"Gabimet paguhen shtrenjtë", ylli i Interit analizon humbjen ndaj Realit "Me siguri jemi të zhgënjyer për rezultatin. Kemi kryer gabime që në këto ndeshje paguhen shtrenjtë. Goli i tretë na pre
Lei Kraja e zhgënjyer, tregon si e ngacmojnë djemtë në Bllok (FOTO LAJM) Lei Kraja është një nga modetartoret më të dashura të sportit. Pjesën më të madhe të jetës së sajë ajo e ka kaluar mes A
Conte i zhgënjyer me skuadrën e tij: Nuk po finalizojmë rastet e krijuara Antonio Conte ka dhënë disa komente pas barazimit me Parma. Inter siguroi një pikë ndaj Parmas, krejt falë golit të v
"12 milionë ik p****u këtij talebanit nga Leçe", tifozët e Interit shpërthejnë kundër Contes Barazimi në dy ndeshjet e para të Ligës së Kampioneve, por dhe shpërdorimi i një serie rasteve për gola ka revoltuar pa
Humbi ndaj Licesterit, Arteta shprehet i zhgënjyer Leicester City ka fituar për herë të parë pas 47 viteve në terrenin e Arsenal. Goli i Jamie Vardy në minutën e 80’ i
"Nuk do jesh kurrë lider", Perez përplaset me yllin e ekipit Presidenti Florentino Perez ka qenë shumë i zhgënjyer me skuadrën e tij pas humbjes me Shakhtar Donetskun. Ai zbriti
Arsenal lë jashtë skuadrës, reagon Mesut Ozil shte në ajër për disa ditë, madje edhe javë, por tani është zyrtare: Mesut Ozil nuk është në listën e e lojtarëve të fed
Rama u përgjigjet shqiptarëve të zhgënjyer nga qeverisja: Më mirë unë sesa Kryemadhi! "Imagjinoni që Shqipëria të mbetet në dorën të Lulzim Bashës, Kryemadhit, Metës e Berishës, pasi ata janë bashkë..."
Nuk ndalet Broja, shënon sërish në Holandë (VIDEO) Armando Broja shënon për Vitessen në kampionat. Sulmuesi i Shqipërisë ka shënuar golin e dytë të tij me fanellën e Vites
Humbja e 6 në 7 ndeshjet e fundit, Challandes: Po kalojmë periudhë të keqe Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, pranoi pas humbjes me Slloveninë 0-1 në ndeshjen e sotme se ndihet i zhgënjyer n
Trazohen ndjenjat! Andi hedh sytë nga Shqipja, Tea "e zhgënjyer" Takimi në dukje “i dështuar” mes Andit dhe Teas, bëri që kjo e fundit të kërkonte pushim për javën që vjen, duke mos zgj
"I palarë", modelja shqiptare e zhgënjyer nga takimi me Gabriel Garko (FOTO LAJM) Deklarata e aktorit italian, Gabriel Garko ku pranoi para ish të dashurës së tij, Adua del Vesco se është gay nuk zhgënj
Duka i zhgënjyer nga Kombëtarja: Nëse hymë në fushë si gjeneralë, patjetër që do të dalim të turpëruar Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka ka thyer heshtjen. Fitorja me përmbysje e Shpresave ndaj Ando
Osmani e zhgënjyer: Delegacioni i Kosovës nuk i solli vendit ato që i premtoi Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka thënë se njohja nga Izraeli është një prej njohjeve më të rëndësishme që i ka ardh