999 rezultate për

zerat

Guardiola gjithmonë e më afër kalimit tek Interi Zërat më të fundit të merkatos janë vetëm për Guardiolën dhe Interin. Lidhja e tyre e cila mund të arrihet shumë shpejt
Poetët hipur mbi Shigjetën e Dritës Nga: Mariko Sumikura “Dëgjimi me Zërat e Poetëve” Verën e kaluar, kam marrë pjesë në Mbrëmjet Poetike të Strugës
Rikthimi i Kakas, shumë i shtrenjtë për Milanin Adriano Galliani, zëvendëspresidenti i Milanit, ka folur mbi zërat e një rikthimi të mundshëm të Kaka tek kuqezinjtë. “K
Portugali, miratohet buxheti i 2011-ës Portugalia miratoi ditën e sotme buxhetin e saj pë vitin 2011. Buxheti parashikon rritje të ndjeshme të taksave dhe ulje
Ancelotti: Nuk e kam menduar kurrë dorëheqjen “Asnjëherë skam menduar të dorëhiqem”. Carlo Ancelotti përgënjeshtron zërat për një largim të mundshëm të tij nga klubi
Kaka tek Inter? Fantastike por jo -Më pëlqen ideja, por Kaka nuk do të vijë tek Inter. Duket se këto kanë qenë fjalët e presidentit të Interit Massimo Mor
Anceloti pergenjeshtron zerat per revolucion Karlo Anceloti ka folur për situatën e fundit të krijuar në skuadrën e Roman Abramovic, dhe mun
Ministri Osmani mohon zerat per shkarkimin e tij Ministri aktual i Shëndetësisë Bujar Osmani ka hedhur poshtë zërat për shkarkimin e tij t&