999 rezultate për

zerat

Federata Gjermane e Futbollit jep vendimin për Low Edhe pse u eleminua me turp nga Botërori, Federata Gjermane Futbollit nuk ka ndërmend t'a prekë Joachim Low. Federata
Fevziu konfirmon zërat dhe tregon kush po e bind për të braktisur Klanin Drejtuesi i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu ka konfirmuar negociatat që po zhvillon për transferimin e mundshëm në To
Përse disa gra flasin me zë më të ulët pas lindjes dhe a është e rrezikshme kjo? Nënat e reja natyrshëm adoptojnë një zë më të thellë pas lindjes, në mënyrë që të shkallojnë autoritetin e tyre. Shke
Sabien Lilaj flet për të ardhmen: Kam pasur kontakte nga Italia Pas përfundimit të finales së Kupës Sabiel Lilaj është pyetur për të ardhmen e tij dhe zërat që e çojnë tek Palermo.
Haradinaj qetëson ministrat nga zërat për shkurtime Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka qetësuar ministrat pas zërave se do të ketë pakësim nga numri i madh i tyre.
Konfirmohen zërat për largimin e Martial nga United Martial nuk është i lumtur të jetë lojtar i pakët nën urdhrat e Jose Mourinhos, veçanërisht pas ardhjes së Alexis Sanche
Turi shuan zërat, kapet mat me Frangajn në ambientet e Klanit Ka kohë që flitet se Turjan Hyska do të ketë një emision të tijin në Klan Plus, por vetë ai e ka mohuar një gjë të tillë
Babai i Neymarit shuan zërat: Ai ka të ardhme tek PSG Babai i Neymarit ka shuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar tek skuadra
Neymar, pranë Realit? Presidenti i PSG, shkon urgjent në Brazil Dëmtimi i Neymar dhe dëshira e tij për të lëvizur nga PSG ka rritur zërat se ai do t'a bëjë atë sa më shpejt duke shqetë
Skandali seksual çon zv/kryeministrin e Australisë drejt dorëheqjes Barnaby Joyce tha se do të paraqesë të hënën letrën e dorëheqjes si udhëheqës i partisë “Nationals”, partnere e koalicio
Rikthehen zërat për arrestimin e Ronaldos, portugezi ua kthen: Unë tani jam i burgosur Kaosi që po përfshinë të gjithë ata futbollistë që marrin rroga të majme nga klubi dhe reklamat e ka futur përpirë dhe R
Jonida mohon kategorikisht zërat: Nuk do shkoj në Tv Klan Largimi i saj nga Top Channel dhe ndërkohë ditën e djeshme u përfol se ajo do të kalonte në Tv Klan me një emision të sa
Wanda premton jetgjatësinë e Icardit tek Inter, mohon zërat e Realit Wanda Nara dëshiron që Mauro Icardi të qëndrojë në Inter për gjithë jetën, por ka refuzuar të komentojë rreth ndonjë int
Visar Ymeri hedh poshtë zërat për dorëheqjet: Përveç Dërgutit nuk ka të tjera! Kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka mbajtur një prononcim të shkurtër para gazetarëve ku ka folur për temat e diskutuara në
Hoti hedh poshtë zërat për bashkëpunim me qeverinë Haradinaj Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, është shprehur se Lidhja Demokratike e Kosovës nuk do të jetë pjesë
Griezman mohon dhe pranon zërat për largim Antoine Griezmann është duke kaluar një moment të vështirë te Atletico e Madridit, ku nuk po arrit të ndihmojë skuadrën
Dështojnë bisedimet, shtohen zërat për zgjedhje të parakohshme Liberalët prishën dhe mohuan mundësinë e një koalicioni për të mbështetur qeverinë e ardhshme Merkel. U raportua nga udh
Chicharito mohon zërat për largim nga West Ham Javier Hernandez, i cili njihet si “Chicharito”, i shpreh besnikërinë e tij ekipit të West Hamit. Sipas mediave angl
Pse po largohen të gjithë nga Top Channel? Ledioni shuan zërat njëherë e mirë "Top Channel" prej disa kohësh është përballur me një sërë largimesh të gazetarëve e moderatorëve të njohur. "Pse
Aktori sqaron përfundimisht zërat: Ika nga Portokallia për shkak të Altin Bashës Erion Isai u largua nga Portokalli këtë sezon dhe jo me pak zhurmë. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për “Jo vet