999 rezultate për

yjet

11 yjet e futbollit që ende nuk e dinë të ardhmen e tyre Merkato po lëviz, milionat po lëvizin, marrëveshjet po arrihen megjithate janë disa lojtarë që cilësohen si yjet e tregu
Javë plot surpriza dhe dashuri, çfarë kanë rezervuar yjet për ju Dashi: Mërkuri në pozicion të favorshëm do të ndikojë që të merrni lajme të mira, sidomos në aspektin profesional. E mër
7 yjet botërorë që nuk e fituan kurrë Ligën e Kampioneve Këta janë 7 lojtarët më të mirë që kurr nuk fituan Ligën e Kampionëve: 7. Romario Lojtari i dytë më i mirë në këtë
Romanca të reja apo rikthim tek e vjetra, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi - Ngjarjet shoqërore ose aktivitetet në grup që kanë të bëjnë kryesisht me çështje shpirtërore, metafizike, social
Probleme në dashuri, mësoni çfarë thonë yjet për sot Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimta
Mesazhi i Solskjaer për Raiolan: Ne jemi Manchester United, nuk shesim "yjet" Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ia bën të qartë Paul Pogbasë dhe menaxherit të tij italian, Mino Raio
Nga Buffon te Dani Alves, njihuni me yjet që mund t’i blesh falas Një numër i madh i futbollistëve të njohur kanë mbetur pa kontrata gjatë kësaj vere dhe mund të transferohen pa asnjë ce
Yjet e Arsenalit në altar, martohet një tjetër futbollist (FOTO LAJM) Qershori, një muaj dasmash për futbollistët e Arsenalit. Pas Mezut Ozil dhe Sead Kolasinac, edhe Henrikh Mkhitaryan vend
Astrologia jep parashikimin: Do shkarkohet apo jo Meta Aktualiteti politik në vend ‘ka përfshirë’ dhe astrologen Meri e cila ka qenë e ftuar në “Wake Up” në Top Channel. As
Si dukeshin "yjet" e famshëm në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Siç është kjo natë shumë e rëndësishme për krejt të rinjtë, aq e rëndësishme ka qenë edhe për “yjet” e botës së artit. M
Yjet e futbollit parashikojnë rezultatin e finales (FOTO LAJM) Finalja e sotme do të jetë një spektakël që nuk duhet humbur. Të gjithë fansat e futbollit kanë filluar të bëjnë parashi
Si do të dukeshin Mesi, Ronaldo, Mbape dhe yjet e tjerë po të ishin femra? (FOTO LAJM) Në rrjet qarkullojnë disa foto të futbollistëve me të famshëm të Europës, të cilët kanë fytyrë femre. Është një filtë
Mediat në Francë: PSG ofron 210 milion euro për 3 yjet e Realit Një lajm bombë vjen këtë mengjes nga Le Parisien teksa kjo gazetë bën me dije se PSG është e gatshme të ofrojë 210 për
Yjet shfrenojnë fantazinë me fustanet në "Met Gala" (FOTO LAJM) Yjet botrore dhuruan një spektakël madheshtor mbrëmjën e së hënes në Met Gala në New York. Kim Kardashian, reperja C
Nga Rihana te Eminem dhe Snoop Dogg, yjet e muzikës kur ishin të rinj (FOTO LAJM) Këngët e tyre gjithmonë janë në krye të klasifikimeve. Ata kanë bërë me qindra koncerte anë e mbanë botës dhe numëroj
Liverpoolit i rikthehen dy yjet për ndeshjen ndaj Barcelonës Liverpooli do të luajë nesër aktin e parë në Champions kundër Barcelonës në Camp Nou. Në prag të supersfidës vijnë la
Blerim Destani i rrethuar nga yjet hollivudian në filmin e rradhës (VIDEO) Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian. Filmi i takon
Si vuan çdo shenjë e Horoskopit për dashurinë, fakte interesante nga yjet Si vuajnë shenjat zodiakale për dashuri? Çfarë e lëndon secilin prej nesh kur bëhet fjalë për dashuri? Cila është thembr
Ndeshja ndaj Parmës, Gattuso konfirmon dy yjet Milani do të luajë nesër të transfertë ndaj Parmës ky detyrim janë 3 pikët për të mbajtur gjallë shpresat për nje vend n
Ish-yjet e United në telashe, pas akuzave për Scholes, policia arreston një tjetër legjendë Shefi i akademisë së Manchester United Nicky Butt është arrestuar me dyshime për dhunë në familje. Sipas anglezes Sp