999 rezultate për

yahoo

Yahoo e Nokia zgjerojne bashkepunimin Kompanitë gjigante Yahoo e Nokia kanë njoftuar për zgjerimin e partneritetit në mes vete për t&
Alibaba bashkohet me Yahoo! Kompania kineze “Alibaba” lajmëron aleancën mes “Taobao”, website i shitjeve online dh
Yahoo, vazhdon te jete i pakenaqur Partneriteti Yahoo-Microsoft i nënshkruar në janar të këtij viti, duket se deri më tani ka rez
Sulmet e 11 Shtatorit dhe klonimi kryesojne kerkimet Yahoo! Sulmet terroriste të 11 Shtatorit, klonimi dhe lufta e Irakut kryesojnë një listë kërkimesh la
Twitter "martohet" me Yahoo! Hap strategjik i Yahoo në "luftën" për terren kundër Google. Yahoo planifikon të integrojë
Google, Facebook e Yahoo faqet me te popullarizuara Vendin e parë në listën e faqeve më të popullarizuara në internet Yahoo e ka humbur në
BE do te miratoje marreveshjen Yahoo - Microsoft Duket se kompanitë Microsoft e Yahoo kanë arritur marrëveshje me të cilën janë kënaqu
Yahoo kerkon ditet e vjetera Yahoo ka konfirmuar se gjatë muajit të kaluar afarizmi i saj i cili lidhet me kërkimet ka humbur një
Marreveshje Yahoo-Microsoft Yahoo dhe Microsoft kanë bërë të ditur se këto dy kompani edhe zyrtarisht kanë përfun
Zyrtarizohet marreveshja midis "Yahoo" e "Microsoft" Katër muaj pas marrëveshjes paraprake, “Yahoo” e “Microsoft” më në fund kan&
Microsoft dhe Yahoo aleance kunder Google Microsoft dhe Yahoo kanë nënshkruar planin e tyre për t’u bashkuar kundër Google në tregu
10 fjalet me te kerkuara ne Yahoo per vitin 2009 Motori i kërkimit Yahoo ka publikuar listën e 10 fjalëve më të kërkuara në kët&
Top 5 videot e 2009-tes ne Yahoo! (VIDEO) Yahoo publikoi 5 videot më të shikuara në faqen e tyre të videove. E para është Megawoosh,
Yahoo, do te "flase" edhe arabisht Motori i kërkimit Yahoo po përgatitet të zbresë në Egjipt dhe në Lindjen e Mesme dhe duke
Perfitimet e Yahoo dhe Google ne rritje, Microsoft vazhdon me uljen Ndërsa fitimet e Google dhe Yahoo shënojnë rritje, Microsoft ka njoftuar se fitimi i saj neto ka rën
Mikrosoft, Yahoo arrijne marreveshje duke sfiduar Google Kompania e madhe amerikane e kompjuterave Mikrosoft dhe kompania e internetit Yahoo kanë rënë dakord p&e
Bashkohen Microsoft dhe Yahoo Korporata "Microsoft" vendosi marrëveshje për bashkim të forcave me "Yahoo" në biznesin e kërki
Yahoo e Microsoft arrijne marreveshjen? Pas disa vitesh zvarritjesh dhe një javë negociatave supozohet se Microsoft e Yahoo kanë arritur marr&eum
Yahoo blen kompanine teknologjike te organizimit te fotove Xoopit Yahoo Inc tha të mërkurën se ka blerë Xoopit, një kompani private që mundëson teknol
Microsoft ende i hapur per partneritet me Yahoo Korporata Microsoft, grupi i programeve kompjuterike më i madhi në botë, është ende i hapur p&e