999 rezultate për

xhesika

Ilir Meta në plazh me Xhesika Ndoj Ilir Meta ka shfrytëzuar temperaturat e larta për tu relaksuar pranë detit. Një ditë ndryshe, larg politikës me Xhes
Tre traumat që ka kaluar në jetë Xhesika Ndoj Xhesika Ndoj ka rrëfyer në emisionin e Arjan Çanit tre traumat që ka kaluar në jetë. E para ishte se babai e kishte p
Dy "shoqet bitch", Kallashi dhe Xhesika Ndoj te Çani për të promovuar "vlerat" e tyre Dy nga femrat më të përfolura dhe më kontraverse të botës së showbizit, Xhesika Ndoji dhe Kallashi kanë promovuar sonte
Rosela Gjylbegu tall Encën e Gugun: S'janë këngëtare Gugu, Enca, Xhesika janë për momentin ndër më të klikuarat, por jo për të gjithë, ose më konkretisht per rivalët nuk kan
Xhesika Ndoj: Kam denoncuar 2 persona në polici për fotot "Fotot e mia duke kryer marrëdhënie seksuale janë montazh, edhe pse kam qenë me atë person nudo në tualet”. Kështu është
Xhesika Ndoj nuk ndalet: Një skizofren do të më bëj keq Vijon ende maratona e gjatë e historisë së këngëtares Xhesika Ndoj, e cila është prononcuar në lidhje me një kontroll që
Valer Kolnikaj "sulmon" Xhesika Ndojin, bën publike emrin e deputetit (VIDEO) Valer Kolnikaj deklaron se aludimi i këngëtares Xhesika Ndoj se një deputet i ka kërkuar të bëhet e dashura e tij, është
Xhesika Ndoj nuk ka të ndalur: Biznesmeni është fans i imi Emri i Xhesika Ndoj duket se edhe për një kohë të gjatë do të jetë pjesë e suplementeve rozë. Çdo ditë e më shumë ajo po
Vijon telenovela e Xhesika Ndojit, ja letra me të cilën deputeti i shprehu dashurinë (FOTO) Vijon maratona e gjatë e dashurisë misterioze që flet prej kohësh Xhesika Ndoja. Deputeti i lutet këngëtares me anë të n
Ministri i qeverisë Rama në lidhje të fshehtë me këngëtaren, zbulohet sekreti Politikanët shqiptarë çdo ditë e më shumë po lakohen nga femra këngëtare për lidhjet e tyre të fshehta. Tashmë duket se
Xhesika Ndoj zbulon “identikitin” e deputetit (VIDEO) Këngëtarja Xhesika Ndoj, zbulon "identikitin" e deputetit që i ka kërkuar të bëhet shoqëruesja e tij, kundrejt premtimit
Xhesika Berberi, ndër më të bukurat e Ballkanit (FOTO LAJM) Xhesika Berberi, bukuroshja shqiptare që përfaqësoi Shqipërinë para dy vjetësh në "Miss Universe", tashmë është bërë ima
Xhesika dhe Evaldi, një çift yjesh Ata kanë lindur për të qenë bashkë… Ajo “Miss Universe Albania”, ndërsa ai një ndër pretendentët kryesorë për titullin e
Xhesika Polo përballë këngëtareve të reja (VIDEO) Ish finalistja e XFACTOR 1, konkurente ne Kenga Magjike, ndan me gazetarin Ermal Peci ne emisionin e tij Mengjesi juaj,
Xhesika Berberi, Miss Univers Albania 2011 Bukuroshja Xhesika Berberi do të udhëtojë drejt Brazilit për të konkuruar në “Miss Univers”organizuar nga Donald Trump.