999 rezultate për

xhesika

Bën para me thasë, por këngëtarja shqiptare ndryshon profesion (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të showbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg
Lidhja me milionerin, këngëtarja shqiptare poston foto nga shtrati Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të shoëbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg
U nda nga i dashuri milioner? Xhesika Ndoj përgjigjet ashpër Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të shoëbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg
Është një ndër modelet më të bukura, por a e dini cili është profesioni i vërtetë i Xhesika Berberit? Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen bukuroshe Xhesika Berberi. E ftuar dje në “Xin
Plasi mes modeleve, Xhesika Beberi injoron Oriola Marashin Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që po prek suksesin edhe në tregun amerikan. Ajo së fundmi ka qënë e ft
Fusje meshkuj në shtëpi? Modelja shqiptare jep përgjigjen epike Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen Xhesika Berberi. Modelja momentalisht jeton në Sht
Modelja shqiptare tregon troç sa paguhet në SHBA Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen Xhesika Berberi. Modelja momentalisht jeton nw Sht
Xhesika djeg rrjetin, shfaqet vetëm me të brendshme (FOTO) Njihet si një nga modelet më të bukura shqiptare. E duke qenë e tillë, Xhesika Berberi nuk e ka fare problem të merr
Pas ndarjes nga Xhesika, Bruno shfaqet me të dashurën e re (FOTO) Jeta e tij private ka zgjuar gjithmonë vëmendjen e publikut. këngëtari Bruno shihet nën shoqërinë e të dashurës së re
Afërdita drejt martesës, Shpat Kasapi thumbon publikisht ish të fejuarën Ndonëse kanë kaluar 5 vite që prej ndarjes së Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt dhe tanimë Afërdita është në prag të m
Modelja e njohur flet pa doreza, tregon çfarë urren në Shqipëri Modelja shqiptare Xhesika Berberi është kthyer në një nga fenomenet më të kërkuara dhe të pëlqyera në Shqipëri dhe tashm
Është single apo jo? Xhesika Berberi tregon më në fund Modelja shqiptare Xhesika Berberi e ka pranuar publikisht statusin e saj aktual, nëse është e dashuruar, në një lidhje a
Modelet shqiptare sherr në Amerikë? Xhesika Berberi flet publikisht Edhe pse prej kohësh mike dhe bashkëjetuese në Amerikë, u duk sikur në fakt mes Adrolës dhe Xhesika Berberit pati një kr
Xhesika Ndoji shpërthen ndaj akuzave për "photoshop" (FOTO LAJM) Xhesika Ndoji është emri më i komentuar në tregun muzikor, por edhe propozimet që ka marrë nga njerëz të rëndësishëm.
Modelet shqiptare pozojnë krah Jennifer Lopez Mesa duket i njëjti event ka bashkuar dy modelet e famshme shqiptare, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi të cilat kanë sur
Xhesika Ndoja shokon ndjekësit, nxjerr pjesët intime (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja në këto ditë të ftohta dimri i ka befasuar ndjekësit e saj në Instagarm pasi ka bërë publike një foto prov
Xhesika Berberi shfaqet shumë joshëse në plazh (FOTO LAJM) Modelja e njohur Xhesika Berberi, e cila njihet ndryshe edhe si sozia e Gigi Hadit, ka vendosur që këto ditë ti kaloj në
Kur temperaturat janë në minus, mund të shikoni Xhesika Berberin nga plazhi (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Xhesika Berberi ka publikuar një foto ku shfaqet tejet atraktive nga plazhi. Modelja ka publikua
Me kë do martohet modelja Xhesika Berberi? (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqipatare Xhesika Berberi, e zhvendosur prej disa kohësh në SHBA së bashku me mikeshat e saj, Afërdita
Modelja shqiptare shoqe e ngushtë me Selena Gomez (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Xhesika Berberit me Selena Gomez-in nuk qe vetëm për një postim; është më jetëgjatë, përsa përsëri shfaqen