999 rezultate për

xhaxhait

TROPOJË/ 40 vjeçari plagos nusen e xhaxhait dhe më pas vetëvritet Për shkaqe ende të paqarta, një person ka plagosur nusen e xhaxhait dhe më pas ka vrarë veten më armë zjarri. Ngjarj
Kavajë, vret djalin e xhaxhait për lisin Konflikti me mjete të forta i ka shkaktuar vdekjen një personi në Kavajë. Policia e këtij qyteti njofton se mëngjesin e
"Shëngjergji"/ Rrëfim tronditës i xhaxhait: Nuk e gjeta në stan, por në kapanonin e drogës Xhaxhai i 36 vjeçarit të vrarë në Shëngjergj, ka qënë personi i parë i cili është përballur me skenën e krimit. Ai menjë
Theri me thikë djalin e xhaxhait/ Prokuroria: Burg përjetë Gjatë së enjtes, Prokuroria ka dhënë pretencën duke kërkuar burgim të përjetshëm për Granit Shehun, i shpallur në kërkim
Mushka “kontrabandë” nga Greqia për në Shqipëri, pranga xhaxhait dhe nipit Policia kufitare në Korçë ka arrestuar xhaxhain dhe nipin, pasi janë kapur me mushka "kontrabandë" në kufirin greko-shqi
Plagos djalin e xhaxhait dhe nusen e tij pas një konflkti të hershëm Një konflikt i hershëm mes palëve, është bërë shkak për një plagosje në qytetin e Fierit, ku një 43 vjeçar ka goditur m
Dhunon nusen e xhaxhait, procedohet 45 vjeçari në Korçë Për shkaqe ende të paqarta, një 45 vjeçar ka dhunuar nusen e xhaxhait. Dje ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike
Kapet në shtëpinë e xhaxhait një i kërkuar për vrasje Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 42 vjeçar, i cili ishte i kërkuar për vrasje. Të njëjtat burime bëjnë me dije se
Xhaxhai denoncon nipin se i vodhi shtëpinë Një 15 vjeçar është vënë në pranga dje nga uniformat blu të Tiranës, pasi ka vjedhur banesën e xhaxhait të tij. Ka qënë
Katër vëllezër rrahin djalin e xhaxhait për borxhin e pashlyer Për shkak të pamundësisë së shlyerjes së një borxhi, katër vëllezër në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë goditur me send
Djali i viktimës: Babait dhe xhaxhait ua morën lekët në xhep Djali i njërit prej viktimave të vrasjes së pesëfishtë në një fshat të Fierit shprehet se babait dhe xhaxhait të tij u k
Tiranë, vidhet banesa e xhaxhait të zv/drejtorit të Policisë së Shtetit Vidhet në Tiranë banesa e një të afërmi të zv/drejtorit të Përgjithshëm të Policisë Sokol Bizhga. Ngjarja mësohet se ka
INUK shemb ndërtesën pa leje pranë Stacionit të Trenit Inspektoriati i Ndërtimit Urbanistik Kombëtar shembi sot një objekt tregtar pranë zonës së stacionit të trenit në kryqyt
Një kumanovar i vjedh xhaxhait 400 euro Një kumanovar e ka vënë në gjumë me ilaçe dhe e ka vjedhur xhaxhain e tij. Policia e Kumanovës kanë arritur të vënë n
Rama i jep tapinë e parë xhaxhait të Azem Hajdarit (FOTO-LAJM) Xhaxhai i Azem Hajdarit është një prej 20 personave të cilët mori dje nga kryeministri Edi Rama lejen e legalizimit të
Kim Xhong-un ekzekuton edhe familjarët e xhaxhait të tij Kim Xhong-un, lideri i Koresë së Veriut ka urdhëruar të vriten të gjithë familjarët e zëvendëskryetarit të Komitetit Kom
Mat, nipi i ve zjarrin shtëpisë së xhaxhait Një 27-vjeçar i ka vënë zjarrin banesës pas konfliktit me xhaxhain e tij. Ngjarja u shënua mbrëmjen e djeshme në fshatin
Plagosje me armë në Durrës Një tjetër plagosje me armë është regjistruar mesditën e sotme. Këtë radhë në Xhafzotaj, ku shtetasi Gazmend Markaj 40 v
Përdhunon nusen e djalit të xhaxhait, arrestohet Policia e Elbasanit ka arrestuar sot shtetasin Pëllumb Ahmeti, 42 vjeç, i cili akuzohet për përdhunim. Ky shtetas aku
Grabiti 50 mijë euro, prangoset nipi Nipi 18-vjecar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi dyshohet se i ka grabitur një shumë prej 50 mijë euro xhaxha