999 rezultate për

xhafaj

Prapaskenat, Rama shiti Xhafajn për të shpëtuar Gjushin? Pas dorëheqjes së ministrit të brendshëm Fatmir Xhafaj, ka reaguar edhe ish-kryeministri, Sali Berisha. Berisha shk
Shpërthejnë rrjetet sociale, dorëheqja e Xhafajt kthehet në "meme" (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në TWitter ka njoftuar se ministri i Brenshëm Fatmir Xhafa
Çfarë do thoshte Tahiri? Anulohet konferenca pas dorëheqjes së Fatmir Xhafajt Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka anulluar konferencën e shtypit që kishte paralajmëruar paraditen e sotme. K
Reagon opozita për shkarkimi i Xhafajt, kërkon "kokën" e Ramës Pas shkarkimit të papritur nga detyra të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar opozita. Kreu i grupit parl
Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Lajmin per kete zhvillim kaq te papritur brenda kabinetit qeveri
Prokuroria merr vendimin për "dëshmitarin X" dhe bashkëpunëtorët Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar burg për Albert Veliun, i njohur si "Babalja" apo dëshmitari X, Fredi Alizotin
Xhafaj nxjerr një vajzë me pushtet për të mbuluar torturat ndaj një vajze jetime Fatmir Xhafaj ka urdhëruar sot që të dalë në mbrotje të Policisë së Krujës, e cila siç deklaroi nënkomisar Emiljano Nuhu
Kur u fuqizuan Bajrajt dhe si i forcoi droga e Dukagjinit I ftuar në Real Story të Sokol Ballës, ministri i Rendit Fatmir Xhafaj tha se grupimi i kriminal “Bajraj”, daton shumë h
Super aksioni arreston kriminelët e rrezikshëm, çfarë po paralajmëron Xhafaj Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka lajmëruar një deklaratë për shtyp pasi aksioneve të policisë së Shtetit në javët e
Deputeti demokrat: SPAK nuk e largon dot Xhafajn I ftuar në Open, deputeti demokrat, Ervin Salianji ka deklaruar përsa i përket cështjes së Vettingut se “SPAK dhe BKH n
10 milion euro fitime, kush fshihet pas kompanive të basteve në Shqipëri Partia Demokratike ka vijuar sot me akuzat ndaj maxhorancës duke u fokusuar tek tregu i lojërave të fatit, i cili është
Balla, Ruçi e Xhafaj e djegin në dasmën e deputetit: Dolli e valle të gjata (FOTO LAJM) Anduel Xhindi, deputet i PS ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë. Ai është i biri i deputetit socialist Fatmir X
Fatmir Xhafaj liroi tre të arrestuar me një telefonatë, PD vijon akuzat PD ka akuzuar sot përmes deputetit Ervin Salianji, ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj duke thënë se ky i fundit ka liru
Rama kërkon emërimin e kunatit të Fatmir Xhafajt në postin e rëndësishëm Partia Demokratike, përmes Gazment Bardhit, këshilltar ligjor i PD akuzon kryeministrin Rama se nuk heq dorë nga propozi
Denoncimi i frikshëm i Berishës: Xhafaj i çau stomakun të riut në hetuesi ish kryeministri Sali Berisha, ka bërë një denoncim shumë të rëndë këtë herë, nëpërmjet mesazht të një qytetari. Sipa
Po shembet Teatri, Xhafaj rrethon Kuvendin nga Forcat Speciale (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Kuvend është diskutuar për ligjin e Teatrit, i cili nëse kalon i hap rrugën prishjes së godinës ekzistu
Xhafaj i thotë Bashës nga pas: Kafshë mu*i (VIDEO) Kreu i opozitës Lulzim Basha me tone të ashpra ka akuzuar qeverinë Rama dhe vetë kryeministrin për lidhje me trafikantë
Bota habitet me ne! Ja çfarë shkruajnë mediat italiane për shoferin e Xhafajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një artikull të medieve italiane në lidhje me vdekjen e shoferit të ministr
Dorëzohet Italia, audio-përgjimi i vëllait të Xhafajt shkon në Britani Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur që të dërgojë në Mbretërinë e Bashkuar audiopërgjimin e publikuar nga PD-ja pë
Kush e shtyu drejt vetëvrasjes shoferin e ministrit Xhafaj? Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave në Ministrinë e Brendshme ka referuar materialin hetimor në Prokurorinë e