999 rezultate për

williams

F1, Williams prezanton makinën e re (FOTO LAJM) Skuderia Williams ka publikuar ditën e enjte në Twitter pamjet e para të FW 36, "një nga makinat më të avancuara nga ana
Hetimi ndaj disa ish pjesëtarëve të UÇK-së mbyllet në mars Çështja e shumpërfolur e trafikut të organeve në Kosovë gjatë luftës së vitit 1999 po shkon drejt mbylljes. Kryeprokur
"Arrivederci" Ferrari! Massa ikën me një motor V8 Me një motor V8 në valixhe, Felipe Massa i dha lamtumirën pas 8 vjetësh Ferrarit dhe me një premtim për mos t’u treguar
Prifti thyen betimin, së shpejti do të martohet NJë prift që dikur ishte imazhi i urdhrit “Legjioni i Krishtit” ka thyer betimin për të qëndruar beqar. Bëhet fjalë p
Serena Williams triumfon në US Open (FOTO-LAJM) Tenistja Serena Williams ka mbrojtur titullin në Grand Slam turneun, US Open. Ajo arriti të fitojë në finalen e madhe në
Ja çfarë ndodh brenda një burgu të sigurisë së lartë (VIDEO-FOTO) Një sherr me thika mes të burgosurish është regjistruar në një nga burgjet e sigurisë së lartë në Florida të Shteteve të
Forbes: Top 10 sportistet më të paguara (FOTO LAJM) Tenistja ruse Maria Sharapova renditet në vendin e parë në listën e sportisteve më të paguara në botë, sipas revistës pr
Trupi i frikshëm i Serena Williams (FOTO LAJM) Shpenzon shumë kohë në palestër për të qenë në formë maksimale dhe stërvitja e rëndë duket qartë tek Serena Williams. Pa
Williams triumfon në Paris pas 11 vjetësh (FOTO LAJM) Amerikania Serena Williams, kryesuesja e renditjes individuale të tenisit femëror, arriti pas 11 vitesh suksesin e saj t
Serena Williams triumfon në WTA Roma (FOTO LAJM) Serena Williams sërish dominuese teksa fiton titullin e katërt radhazi këtë vit. Amerikania mundi Victoria Azarenkan 6-1
Robin Williams tallet me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Robin Williams është tallur me veshjen e Kim Kardashian në mbrëmjen gala të Met Ball. Aktori i komedive ka shkruar në Tw
Karikatura kundër copëtimit të Shqipërisë që bëri xhiron e botës Valter Gjoni rinxjerr nga arkivat karikaturën politike. Shqipëria si një vajzë e bukur lufton kundër një leopardi, një m
Bruksel, gjykatë e re për “trafikim organesh në Kosovë” Vitin që vjen në Bruksel themelohet ad hoc Tribunali ku do të gjykohet“trafikimi me organe në Kosovë dhe për krimet kun
Sepang, Raikkonen i pari Pas fitores në garën e parë të sezonit në Australi, Kimi Raikkonen provon se suksesi i tij nuk ishte i rastësishëm, ndër
Australian Open, avancojnë Azarenka e Serena Williams Victoria Azarenka dhe Serena Williams kualifikohen me sukses në raundin e katërt të Australian Open, njofton Supersport.
Robbie Williams bëhet baba Këngëtari i njohur britanik, Robbie Williams po feston ardhjen në jetë të vajzës së tij, Theodora "Teddy" Rose. "Bebi, m
Sapo largohet, godet rrufeja (VIDEO) Kur është shkruar të mos vdesësh çfarëdo që të ndodh, nuk të vret dot. I këtillë është rasti i britanikut 55-vjeçar, Ber
Zhvendoset data e kryqëzimit të Krishtit? The Huffington Post raporton se një studim i ri sugjeron se data Biblike e kryqëzimit të Jezuit në fakt është e mundshme
Robbie Williams së shpejti bëhet baba Këngëtari Robbie Williams së shpejti do të bëhet baba. Bashkëshortja e tij Ayda Field, do të lindë një vajzë. “Jam sh
Robie Williams, së shpejti baba Robbie Williams ka lajmëruar se do të bëhet baba për herë të parë. Këngëtari britanik e ka dhënë lajmin me anë të një la