999 rezultate për

vokshi

Albana Vokshi: Skandal vendimi i UEFA-s Deputetja demokrate Albana Vokshi, ka reaguar në rrjetin social Facebook në lidhje me vendimin për ndeshjen Serbi-Shqipë
Sex scandal, Vokshi: Police should protect the woman Women of the Democratic Party say the woman who reported the sexual scandal in Saranda should be under police protection
Qytetarët në grevë urie, deputetët në kafe Në një kohë që në grevë urie janë futur 12 qytetarë, deputetët e Partisë Demokratike menjëherë pas protestës së djeshme
PD akuza Beqjas: Ndërhyri në tenderin e ilaçeve Partia Demokratike akuzoi sot ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqja për ndërhyrje në tenderin e ilaçeve duke rrezikuar sh
Vokshi në Bruksel: Qeveria “luftë” me gratë Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë Albana Vokshi ndohet në Bruksel në takimin vjetor të Bordit të Pë
Doda dhe Vokshi në Forumin Global të Grave Parlamentare në Islandë Deputetet Mesila Doda, kryetare e Aleancës së Grave Deputete të Kuvendit të Shqipërisë dhe Kryetare e grupit të miqësisë
PD: Rama sjellje cinike me të përndjekurit Partia Demokratike denoncoi sot qëndrimin e qeverisë dhe Kryeministrit Rama ndaj ish- të përndjekurve politikë. Në një
Vokshi: Qeveria harroi reformat Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, akuzoi sot qeverinë se nuk po kryen reformat e premtuara, por po ripaketo
Vokshi: Nuk kam gisht ne aktivitetet për të cilat dyshohet kushërira Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka mohuar të ketë lidhje me aktivitetin ku dyshohet se është përfshirë ku
Ndërgjegjësimi për kancerin e gjirit, deputetet vizitojnë onkologjikun Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Shëndetësisë Albana Vokshi së bashku me deputetë të tjerë të këtij komisioni vizit
Vokshi në PPE: Administrata e rrezikuar nga fshesa politike E pranishme në Forumin e Grave të Partive Popullore Europiane të mbledhur në Varshavë, kryetarja e Gruas Demokratike, Al
“Njesia e prioriteteve” ka 8 vjet që është krijuar Për deputeten e Partisë Demokratike Albana Vokshi, “Njesia e prioriteve”, prezantuar sot nga Kryeministri Rama dhe Toni
Gjykata njeh juridikisht zgjedhjen e Bashës si kryetar të PD-së Gjykata e Tiranës njeh juridikisht zgjedhjen e Lulzim Bashës si kryetar të Partisë Demokratike.Me kërkesë të avokatit të
Jonida Vokshi, sensuale në kalendarin e 2013-s (FOTO-LAJM) Imazhi shumëvjeçar i platformës Digitalb Jonida Vokshi ka realizuar disa foto të cilat janë bërë pjesë e kalendarit të
Padia e Vokshit, Gjykata 1 milionë gjobë Braçes 1 milion lekë gjobë për deputetin e Partisë Socialiste, Erion Braçe. Gjykata e Tiranës ka gjobitur sot Braçen me 1 milio
Akuzat për shpifje, Vokshi kërkon si dëmshpërblim 1 lekë Padia e depozituar nga deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ndaj dy deputeteve të PS-së Mimi Kodheli dhe Valent
Vokshi fiton gjyqin ndaj deputetit të PS-së Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka fituar gjyqin ndaj deputetit socialist Artan Gaçi. Gjykata e Tiranës ka
Tahiri: Berisha, Topalli e Vokshi nuk ma mbyllin gojën Deputeti socialist, Sajmir Tahiri ka reaguar menjëherë pas vendimit të Gjykatës së Tiranës, e cila e gjobiste atë me 3.3
Gjykimi i deputetes Vokshi shtyhet për në shtator Gjykimi i deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi, për kundravajtje, të shtyhet për në shtator. Kryetari i Gjyka
Prokuroria pushon dosjen e Vokshit dhe të Braçes Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, me inciativën e vet dhe bazuar në të dhënat e publikuara në mediat e shkruara dhe