999 rezultate për

vokshi

Moderatorja e njohur tregon fobinë e saj më të madhe (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi ka qenë e ftuar mbrëmjen e djehsme në natën përmbyllëse të Zonë e Lirë.
E FUNDIT/ Arrestohet një ish-pjesëtarë i UÇK-së në Gjakovë Policia e Kosovës ka arrestuar sot ish-pjesëtarin e UÇK-së, Besim Vokshi. Vokshi është arrestuar në ndërtesën e Gjyk
Jonida Vokshi shumë e lumtur për suksesin e Elvanës, ja çfarë i shkruan për këngën e re (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Elvana Gjata janë mike të ngushta që prej shumë vitesh. Ato përveç miqësisë së tyre kanë edhe një ngja
Jonida Vokshi rrëfen për Capital T dhe rrogën marramendëse (FOTO & VIDEO) Një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në Interview me Kelvin, në In Tv.
Ana e errët e Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Prezantuesja e emisionit “Thurje”, Jonida Vokshi, nuk mund ta lërë për asnjë moment pasionin për kinemanë, që është dhe
PD akuzon drejtoreshën e “Asim Vokshit”: Nuk lejon nxënësit të shkojnë në protestë (FOTO LAJM) Protesta e opozites ditën e sotme është në ditën e katërt të saj dhe akoma qindra njerëz nga rrethet por dhe Tirana gjen
PD i përgjigjet Veliajt: S'e heqim çadrën, ti bën mirë të largohesh nga posti Nga çadra e protestës para Kryeministrisë, deputetja demokrate Albana Vokshi i përgjigjet kërkesës së Veliajt për ta zhv
Dogjani reagon për “sherrin” në protestë me Albana Vokshin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme gjatë protestës u shpërnda një video e cila tregonte deputetin e PD-së, Asllan Dogjani duke u kofliktuar
Albana Vokshi sherr me Asllan Dogjanin në protestë (VIDEO) Pavarësisht se sot opozita po organizon një ndër protestat më të rëndësishme dhe pjesëmarrje e protestuesve llogaritet e
Vokshi: Rama pasaradhës i diktaturës, të tregojë kush ekzekutoi poetin Havzi Nela Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë, deputetja Albana Vokshi u takua me drejtueset e LDG- se Lezhë, M
“Yo-Yo”, Jonida Vokshi prezanton biznesin e saj (FOTO LAJM) Prezantuesja e emisionit “Thurje”, Jonida Vokshi, përveç studios televizive, do t’i presë miqtë në barin ku do të ndërth
Jonida Vokshi në lidhje me Capital T? Zbardhet e vërteta Aktorja e moderatorja Jonida Vokshi ka folur sërish për jetën e saj private, pasi kohë më parë u përfol për një lidhje m
Krimi në Fier/ Vokshi: Dhunë për shkak të varfërisë Deputetja Albana Vokshi, pas një takimi të mbajtur me gratë e PD në qytetin e Shkodrës, ka apeluar që institucionet të m
A janë bashkë Jonida Vokshi dhe Capital T? Pak ditë pasi e pamë në premierën e filmit “7 ditë”, prezantuesja e emisionit “Thurje”, Jonida Vokshi, u fol se kishte n
Pas ndarjes nga nipi i këngëtarit, Jonida Vokshi lidhet me reperin...(VIDEO) Duket se zërat për një romancë ndërmjet Jonida Vokshit dhe Capital T kanë qënë të vërteta. Kohët e fundit qarkullonin th
Zbulohet romanca, Jonida Vokshi në krah të...(FOTO LAJM) Jonida Vokshi ka nisur një romancë me reperin nga Kosova, Capital T i njohur ndryshe si True Kapo. Sipas faqes “Vipa
Vokshi: Gruaja, viktima më e madhe në qeverisjes e Ramës Albana Vokshi, duke iu referuar dhunës ndaj grave dhe vajzave, ka vënë në dukje se shifrat janë alarmante. Vokshi e ka k
Jonida Vokshi më e bukur se kurrë në premierën e filmit të saj “7 ditë” Jonida Vokshi padyshim që është një ndër figurat më të bukura të showbizit shqiptar që po korr sukses dhe në fushën e ki
DEBATET/ Beqja, në Kuvend. Spahiu: Ti më çorienton. Vokshi: Ik pra, atje larg! (VIDEO) Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ndodhet sot përballë Komisionin e Shëndetësisë në Kuvend duke u bërë shkak për debate
Vokshi: KiE të monitorojë shfrytëzimin e fëmijëve dhe grave në landfillin e Sharrës Partia Demokratike denoncoi në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës shfrytëzimin e fëmijëve dhe grave për punë