999 rezultate për

vokshi

Fotoja zyrtare e Jonida Vokshit si e fejuar (FOTO LAJM) Askush nuk dinte gjë për fejesën e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit. Por gjatë fundjavës që lamë pas, ka qenë vetë Jo
Jonida Vokshi së shpejti do ti japë fund beqarisë Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për je
Policia po dhunonte një të ri të fshehur pas një makine, Vokshi ndërhyn përsëri (FOTO LAJM) Dy policë me skafandra në kokë dhunojnë një të ri protestues pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Në këtë moment
PD thirrje ndërkombëtarëve: Liria e medias në rrezik, ndërhyni! (FOTO LAJM) Partia Demokratike iu ka kërkuar institucioneve ndërkombëtare të ndërhyjnë për t’iu ardhur në ndihmë mediave. Ish-de
Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
"Çfarë helmi ke që publikon viktimat?", deputetja shpërthen ndaj Ramës Deputetja e PD-së Albana Vokshi pas videos së shpërndarë nga Rama me prindërit e vazjës së dhunuar seksualisht në Kavajë
Gjykata nuk gjen asnjë provë kundër mësuesve turq Gjykata Themelore e Prishtinës i ka shpallur të parrezikshëm për vendin dy nga gjashtë shtetasit turq të dëbuar në mars
Shoqja e ngushtë e Elvana Gjatës flet për herë të parë pas masakrës në ish-Bllok Ato janë të dyja të njohura, të bukura e të suksesshme. Por për të mos mjaftuar vetëm kaq moderatorja Jonida Vokshi d
Habit deputeti i PD: Do të martohesha me Jozefina Topallin Më kë do të martohej Ervin Salianji, me Jozefina Topallin, Vokshin apo Kryemadhin. Para kësaj sfide në "Shiko kush l
Historia e trishtë e shqiptarit: Më përzunë nga SHBA pa takuar vajzat e mitura Një emigrant shqiptar që punoi si kamarier në një restorant ne Long Island për 24 vjet është deportuar në Shqipëri, pa i
Batutat e debati i plotë, çfarë s'u pa në kamera dje në sherrin Veliaj-PD Mbledhja e Komisionit të Medias ka degraduar dje në sherr dhe fyerje mes deputetëve të opozitës dhe kryebashkiakut Erion
Nxorri Veliajn nga mbledhja, PS kërkon me ngulm "kokën" e Vokshit Pas incidentit në Komisionin e Edukimit, ku u largua pas shumë debateve Veliaj, një deklaratë e fortë është bërë nga PS.
Plas sherri në komision, Veliaj përplaset keq me demokraten (VIDEO) Komisioni i Medias ditën e sotme ka nisur me debate të ashpra mes kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe dep
Plas sherri në Kuvend, të majtë e të djathtë "kapen" për prishjen e Teatrit Po shoqërohet me debate të forta në Komisionin për Edukimin diskutimi për projektligin mbi trashëgiminë kulturore. Gj
Jonida Vokshi flet për herë të parë për ndjesitë e shtatzanisë E ftuar në NRG Radio këtë herë ka qenë Jonida Vokshi. Pasi tregoi kaq shumë gjëra për veten e saj duke nisur nga xhel
Jonida Vokshi rrëfen sfidat e shtatzënisë E ftuar në emisionin e përditshëm You&Me; në NRG Radio, me Julkën dhe Arjonin, ishte aktorja dhe moderatorja që me buzëq
Familjarët nuk kanë asnjë informacion për shëndetin e mësuesëve të rrëmbyer As pas katër ditësh nga "kidnapimi" i gylenistëve, familjarët nuk dinë asgjë për gjendjen e tyre, pos se të njëjtit janë
Avokati druan që mësuesit e arrestuar do të deportohen pa procedura Avokati Adem Vokshi, i cili po merret me rastin e shtetasve turq të arrestuar, ka thënë se policia deri më tani ka dhënë
Plas sherri mes Kumbaros dhe Vokshit në Kuvend Mbledhja e sotme e Komisionit të Medias ku e pranishme ishte edhe ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro ishte mjaft e ten
Jonida Vokshi ndryshon look (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është një ndër moderatoret më bukuroshe dhe shumë e dashur për publikun shqiptar. Duket se tashmë nuk