999 rezultate për

vjedhja

Vjedhja në BSH, Bitraj: Më emëroi Fullani, e kuptova se ç’po bëja Ardian Bitraj, ishpërgjegjësi i Arkës Stok në Thesarin e Shtetit, i vetmi që ka pranuar të ketë vjedhur shumën prej 713
Vjedhja në BSH, Çollaku mohon akuzat Ish-drejtori i Departamentit të Emisionit në Bankën e Shqipërisë Dorian Çollaku hodhi dje poshtë akuzën se Departamenti
Supervjedhja në BSH, Prokuroria fletëthirrje për Fullanin Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani thirret nga Porkuroria për të dhënë shpjegime për skandalin e vjedhje
Vjedhja e 713 mln lekëve, pyetet ish-drejtori Çollaku Ish-drejtori i Emisionit në Bankën e Shqipërisë, Dorian Çollaku është marrë sot në pyetje nga prokuroria në lidhje me vj
Zhdukja e pamjeve filmike nga vjedhja në thesar Persona të tjerë pritet të merren në pyetje nga Prokuroria lidhur me skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve nga dy a
Vjedhja e BSH, Braçe: Do propozoj analizën dhe nxjerrjen e përgjegjësive Kryetari i komisionit kuvendor të Ekonomisë Erion Barçe ka reaguar sot lidhur me skandalin e vjedhjes së Bankës së Shqip
Policia: Vrasja e kamerierit u krye para se të denoncohej vjedhja e parave Drejtoria e Policisë së Qarkut Vlorë hodhi sot poshtë hipotezat e ngritura në një prej mediave online, se uniformat blu
Ngjela: Vjedhja e Bankës së Shqipërisë, turp historik Kryetari i Partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela, bën përgjegjës guvernatorin e Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani
Vidhet transformatori, 400 familje pa energji elektrike në Librazhd Rreth 400 familje të pesë lagjeve në fshatin Xhyrë, të komunës Hotolisht në Librazhd kane qe mbremjen e se henes pa ene
Vjedhja në BSH, vjedhje si nëpër romane Vjedhja në Bankën e Shqipërisë është cilësuar nga shkrimtari Dritëro Agolli si vjedhje e ngjashme me ato të romaneve. Në
Jevtiç: Serbët janë të rrezikuar në Kosovë Ministri serb për Komunitetit dhe për Kthim, Dalibor Jevtiç ka dënuar një tjetër incident që ka ndodhur në mesin e serbë
Vjedhja në BSH, Braho kërkon dorëheqjen e Meksit, Kules dhe Civicit Kryetari i Komisionit të Sigurisë Spartak Braho kërkoi sot publikisht dorëheqjen e Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqi
Vjedhja e bankës, nën hetim 70 persona Shtrihet pista e hetimit për vjedhjen e 7 milionë dollarëve nga Banka e Shqipërisë. Prokuroria pritet të marrë fillim
Vjedhja e BSH, Prokuroria heton pasurinë e të arrestuarve Mesditën e sotme, Prokuroria e Përgjithshme ka dhënë detaje sa i takon hetimeve për vjedhjen e thesarit në Bankën e Shqi
Vjedhja e Thesarit, Qeveria: Prokuroria hetim të shpejtë, sfidë e madhe për organet e drejtësisë Që prej bërjes publike të skandalit mbi vjedhjen e rreth 7 milionë dollarëve nga thesari i Bankës së Shqipërisë, sot Qev
Vjedhja në BSH, vetëdorëzohet ish drejtori i Thesarit Gjatë orëve të para të ditës së sotme është vetëdorëzuar në polici, ish-drejtori i Thesarit, Dorian Çollaku. Ky i fundit
Vjedhja e BSH, AK në protestë: Rama jep dorëheqjen, ti je fajtori! Në një protestë të mbajtur përpara Bankës së Shqipërisë, kreu i AK, Kreshnik Spahiu, ka kërkuar dorëheqjen e kryeministr
Vjedhja në Bankën e Shqipërisë, sot protesta për dorëheqjen e Ardian Fullanit Fotot e jetës së luksit së fëmijëve të Fullanit të cilat tashmë janë kthyer në qëndër të vëmëndjes, po merr një tjetër r
Berisha: Vjedhja e bankës, krim i rëndë Ish-kruyeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për vjedhjen e Bankës së Shqipërisë. Ai tha se vjedhja që
Vjedhja e thesarit, gjykata: Të gjashtë në burg Gjashtë punonjës të Bankës së Shqipërisë, të vënë në pranga në fazën e dytë të arrestimeve të urdhëruara nga Prokuroria