999 rezultate për

videoja

Del videoja, momenti kur MCGregor i kërkon mëshirë Khabib-it në ring (VIDEO) Vitin e kaluar ishte lufta në mes Conor McGregor dhe Floyd Mayweather, kurse këtë vit McGregor u përball me rusin Khabib
Zbardhet dëshmia e Salianjit në Prokurori, si u sigurua videoja e dytë Së fundmi është zbardhur dëshmia e dputeti të PD-së, Ervin Salianji në Prokurori. “Kam marrë informacion që nje pers
Miu sfidon dhe tromaks macen, videoja bëhet virale (VIDEO) Kemi ditur gjithnjë që miu e ka frikë macen, madje shumë prej shqiptarëve mbajnë ende mace në shtëpi për të ngrënë minjt
Harroni filmat, kjo pamje e vërtetë po tmerron botën (VIDEO) Dikush ishte aq i guximshëm sa të injoronte paralajmërimet e shërbimeve emergjente dhe të qëndronte në shtëpinë e tij ku
Del videoja: McGregori sulmoi i pari stafin e Khabib (VIDEO) Një video e pabesueshme, e papublikuar deri më tani, shfaq momentin kur dy anëtarët e Khabib e sulmojnë McGregorin – por
Del videoja, Fredi Alizoti tregon presionet nga Taulant Balla dhe Ardi Veliu (VIDEO) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka publikuar një video të re në Opinion ku hedh poshtë versionin e prokurorisë, se zëri
Cila ishte videoja e Marinës nga Bahamasi që pushtoi me shpejtësi rrjetin? (VIDEO) Marina dhe Getoari kanë shkuar këtë herë në Bahamas duke ia bërë zili të gjithëve. Por ishte një video që shkaktoi sh
Momenti kur tornado shkatërron çdo gjë për disa sekonda (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, dëshmon fuqinë e pabesueshme të natyrës. E kapur brenda një lokali diku në Tajland
Kapet mat punëtori që pështynte në picën e klientëve (VIDEO) Një punëtor i një restoranti në SHBA është ‘kapur’ duke pështyrë mbi picën e një klienti, duke shkaktuar reagime të mëdh
“Në altar nuk ece vetëm”, del videoja emocionuese nga dasma e Sara Hoxhës (VIDEO) Nën tingujt e këngës “Mystery of Love” të artistit Sufjan Stevens, dhe pamjes përrallore të liqenit të Como-s nis videoj
“A je në rregull nga trutë?, del videoja e përplasjes së Ramës me gazetarët (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, kryeministri Edi Rama i ftuar në Opinion teksa diskutonte për Vettingun në poltikë, pasi një përplas
Niseni ditën mbarë duke shikuar reagimet e bebeve (VIDEO) Videoja e këtyre bebeve duke u argëtuar dhe qeshur padyshim se do t’jua ndreq ditën sot. E publikuar në Facebook, vid
Alienët po i fshehin? Publikohet videoja me objektin e çuditshëm (VIDEO) Nasa është akuzuar sërish se po mban të fshehur ekzistencën e alienëve, pasi një austronaut arriti të filmonte një objek
E zhveshur dhe me veprime provokuese, del videoja intime e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina vjen e nxehtë nga dhoma e gjumit. Kohët e fundit Dafina Zeqiri është vazhdimisht në vëmendjen e publikut, si për
Rusia akuzon Izraelin, del videoja e rrëzimit të avionit rus në Siri (VIDEO) Një avion spiun rus Il-20 me 14 persona në bord u zhduk nga radarët gjatë mbrëmjes së djeshme duke patrulluar mbi Mesdhe
Luftë me RENEA-n, del videoja nga dhoma e të moshuarit në Divjakë (VIDEO) Një i moshuar qëlloi sot në mëngjes ndaj forcave speciale RENEA në Divjakë të Lushnjes duke mbetur më pas i plagosur pas
Videoja më e dhimbshme që keni parë nga lufta në Kosovë: S'kena çfarë me ba o gjyshi (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook tregon momentin kur një vogëlush sheh familjarët e tij të vdekur gjatë luftës së fundi
Dy të rinj dhunojnë pa mëshirë një 70 vjeçar (VIDEO) Një video e tmerrshme është publikuar në internet, që shfaq një grup të rinjsh duke shtyrë dhe goditur një 70-vjeçar.
O Zot! A ka njeri gjallë këtu? Del videoja e tragjedisë në Xhenova (VIDEO) Një tjetër video e dhimbshme po fillon të qarkullojë në lidhje me tragjedinë e Xhenovas. Videoja amatore është filmu
Kjo është videoja më e klikuar në historinë e Facebook-ut (VIDEO) Nëse kishit menduar se videoja më e klikuar në historinë e rrjetit social do të tregonte ndonjë çmenduri, apo diçka teje