999 rezultate për

vidal

Vidal bëhet djalë i mirë pas kërcënimit të Barças Transferimi i Arturo Vidal te skuadra e Barcelonës deri tashmë ka rezultuar një dështim. Minuta të pakta nën këmbë për k
Vidal kthehet në problem te Barcelona Pep Segura, menaxheri i Barcelonës, ka adresuar kritika të shumta në drejtim të mesfushorit kilian, Arturo Vidal. Lo
Barcelona paralajmëron Arturo Vidal Skuadra e Barcelonës nuk po e kapërdir mirë sjelljet që është duke bërë mesfushori Arturo Vidal. Kiliani ka pasur shumë
Ky veprim e largon Vidalin nga Barça Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal nuk e ka zënë ende vendin e titullarit. Kiliani luajti mbrëmjen e kaluar vetëm pak
Vidal "shpërthen" kundër sitemit VAR Ai karton i kuq, për mbrojtësin e Barcelonës, Clement Lenglet në minutën e 33' duket se nuk u ka pëlqyer aspak lojtarë
Arturo Vidal tregon skuadrën që do fitojë Champions-in Arturo Vidal është bërë përforcimi më i fundit i Batcelonës. Kiliani në intervistat e fundit është shprehur se ka dë
Roma tallet me Interin, reagimi i tyre "nuk vlen" Faqja zyrtare e Romës në “Tëitter” pak ditë më parë ka shpërndarë disa foto ku tallej keq me Interin. Bëhet fjalë p
Rrëfehet Vidal, kjo është historia prekëse e tij Arturo Vidal është bërë blerja më e re e Barcelonës, për një shumë prej 18 milion eurove. Së fundmi ai është intervi
Kjo është arsyeja pse Vidal iku me vrap tek Barcelona duke refuzuar Interin Arturo Vidal nga e hëna është edhe zyrtarisht lojtar i Barcelonës. Kiliani iu bashkua skuadrës spanjolle nga Bayern Munc
Arturo ​Vidal: Barcelona është klub më i madh se Bayern Munich Lojtari i ri i Barcelonës, Arturo Vidal, ka thënë se largimi i tij nga Bayern Munichi është një hap i madh para për karr
Ia la "thatë" Interit, Vidal flet për herë të parë si katalanas Arturo Vidal është prezantuar si lojtar i Barcelonës. Kiliani tha se mezi po pret ta fillojë aventurën e tij me klubi
Arturo Vidal mbërrin në Barcelonë Mesfushori kilian, Arturo Vidal, gjatë ditës së sotme ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, për t’iu bashkuar skuadrës s
Zyrtare: Aleix Vidal transferohet tek Sevilla Barcelona ka lajmëruar zyrtarisht se ka arritur marrëveshje me Sevillan për transferin e Aleix Vidal. Sevilla do të p
Franck Ribery i jep lamtumirën Vidalit Arturo Vidal u largua zyrtarisht nga Bayern Munich për t'u transferuar tek Barcelona, ku pritet të firmosë edhe një kont
Vidalin ia "rrëmbeu" Barça, ja kush është plani B, i Interit KLubi i Interit është prej kohësh në kërkim të një mesfushori dhe si objektiv kryesorë kishte, Arturo Vidal, por këtët t
Flet Vidal pas largimit nga Bayern Munich Vidal pas shumë polemikash i ka dhënë fund aventurës te Bayern Munich dhe ka nisur një të re me Barcelonën. Sipas rap
U transferua tek Barcelona, reagon Vidal Në orët e vona të mbrëmjes së sotme Barcelona zyrtarizoi transferimin e Arturo Vidalit. Mesfushori kilian nuk harroi
Tashmë nuk ka më dilema, Vidal zyrtarizohet tek klubi i ri (FOTO LAJM) Arthuro Vidal dje ishte thuajes i sigurtë tek Interi, teksa sot është zyrtarizuar tek klubi i Barcelonës. Kiliani një
Vidal tek Inter apo Barcelona? Reagon zyrtarisht klubi katalanas Drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida, ka konfirmuar se klubi është shumë pranë transferimit të Arturo Vidalit. Inter
Të gjithë e presin te Barça, minutat e fundit Vidal ndryshon mendje U raportua se ishte më pranë Barcelonës, edhe pse Interi gati tërë merkatos ishte në pole-position për të transferuar Ar