999 rezultate për

vidal

Interi i vendosur për Vidal, ofron 12 milion euro "Nerazzurri" duken të vendosur për ta transferuar gjatë janarit mesfushorin kilian të Barcelonës Interi është i vendo
Zërat e merkatos dhe objektivi personal, rrëfehet Vidal Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur të merkatos së janarit. Antonio Conte e do në ekip dhe drejtuesit e Inte
Barcelona e mbyll në epërsi të dyfishtë pjesën e parë ndaj Alaves (VIDEO) Ekipi i Ernesto Valverdes ka dyfishuar epërsinë ndaj Deportivo Alaves. Ishte fillimisht Griezmann që shënoi pas asist
Juventusi futet në garë për Vidal Juventus dhe Inter janë në garë për mesfushorin e Barcelonës, Arturo Vidal. Kampioni italian i Serie A, Juventus ësht
Nuk do të jetë titullar, Vidal "trullos" Barcelonën para "El Clasicos" Arturo Vidal e la në gjysmë seancën e fundit stërvitore të Barcelonës, të mbajtur të martën, pasi që e mori vesh se nuk
Konfirmohet e ardhmja e Vidal Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në
Valverde: Nuk i dhurojmë asgjë Interit, Vidal është shumë i rëndësishëm Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë t
Vidal një "fiksim", Interi e merr me një kusht Antonio Conte kërkon me ngulm një mesfushor qendre në janar. Trajner i Interit madje e do me eksperiencë, që të ndihmojë
Barcelona e fiksuar pas yllit të Interit, ofron 70 mln+Vidal Barcelona prej kohësh ka shprehur interesimin për Lautaro Martinez. Katalanasit tentuan edhe në merkaton e verës por
Për objektivin e Interit hyn në garë edhe Man United Nga Anglia nuk vijnë lajme të mira për Interin. Dëshira e madhe e Antonio Contes për merkaton e janarit është Arturo Vid
Vidal drejt gjigandit italian Arturo Vidal do të bisedojë me drejtuesit e Barcelonës, për t’iu kërkuar ta lejojnë t’i bashkohet Interit gjatë afatit k
Phil Jones ti je? Vidal rikrijon edhe njëherë stilin qesharak të mbrojtësit të United (VIDEO) Arturo Vidal rikrijon stilin qesharake të mbrojtësit të Manchester United, Phil Jones me topin qe e largon me kokë rrafs
Mosvidal i "frikshëm", shpallet kampion i UFC-së pasi mpshti Nate Diaz (VIDEO) Jorge Masvidal ka triumfuar ndaj Nate Diaz, në një sfidë që u mbyll në raundin e katërt për shkak se mjeku nuk lejoi vaz
Barcelona rikthen avantazhin (VIDEO) Barcelona ka arritur të rikthejë avantazhin përballë Valladolid. Pas golit të barazmit nga Kiko, është Vidal ai që sh
Vidal: Kam kujtime të bukura me Conten, nuk jam i lumtur nga situata te Barça Arturo Vidal nuk është duke kaluar periudhën e tij më të lumtur te Barcelona. Mesfushori është përfshirë shumë pak n
Interi goditje dyshe te Barcelona Dyshja e mesfushës së Barcelonës, Ivan Rakitic dhe Arturo Vidal po vazhdojnë të lidhen me një transferim te Interi. I
Vidal "i shkel syrin" Interit: Nuk po luaj, jam i trishtuar Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur për merkaton e janarit. Kiliani është ndjekur nga afër prej Interit,
Interi i rikthehet pistës Vidal, tentohet transferimi në janar Arturo Vidal vazhdon të mbetet një objektiv për Interin. Mesfushori kilian prej kohësh është në radarin e klubit zika
Rrrëfehet Vidal: Dua Championsin me Barcelonën, ëndërroj finalen e Stambollit Në çdo merkato, emri i Arturo Vidalit është prezent në media. Mesfushori i Barcelonës duket se ka fituar zemrën e tifozë
Inter mendon për mesfushën, troket sërish në derën e Barcelonës Arturo Vidal vazhdon të jetë shënjestra e Interit. Mesfushori i Barcelonës, siç raportohet nga "Gazzetta dello Sport"