999 rezultate për

vendos

James Rodriguez te Napoli: Real Madrid vendos çmimin 42 milionë për James Rodriguez? Jo më, tani kërkesa e Florentino Perez për kolumbianin është 50 milionë. Sipas "Caden
Nesër mund të vendoset "Topi i Artë" Dilema e fituesit të "Topit të Artë" këtë vit pritet të jetë shumë e madhe. Ka shumë lojtarë në garë dhe asnjë favori
Vendoset data e fillimit të Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka vendosur që Serie A të fillojë me 25 gusht. Kalendari i kampionatit italian do të
PSG vendos, vetëm kështu shitet Neymar Paris Saint-Germain është e vendosur të kërkojë 222 milionë euro plus bonuse nga Barcelona nëse dëshirojnë të nënshkruaj
Serbia e vendosur të mos e lejojë anëtarësimin e Kosovës në Interpol Ministri i Brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se Serbia do të vazhdojë një luftë të vendosur diplomatike për t
PD e vendosur për të mos liruar bashkitë, gjykata jep vendimin Kryebashkiakët e djathtë prej kohësh kanë deklaruara se në mos njohje të zgjedhjeve të 30 qershorit, nuk do t’i lirojnë
Zaev kërkon takim liderësh, VMRO vendos kushte (VIDEO) Kryeministri Zoran Zaev bëri thirrje për takim liderësh këtë të premte në Klubin e Deputetëve. Ftesa i është bërë lideri
Të bësh një omletë të shpejtë, të shijshme brenda kavanozit INGREDIENTËT 2 vezë 50 gram proshutë të tymosur të grirë imët 2 lugë gjelle djathë çedar 1 filxhan me spina
Vendosen sot çmimet e reja të karburanteve në Maqedoni Komisioni Rregullator për Energji sot në mesditë do të bëj të ditur çmimet e reja të derivateve të naftës. Javën e k
Akullore e shtëpisë me fruta dhe çokollatë Sigurisht, e kemi fjalën për akulloren që mund të bëni në shtëpi! Mos t’iu duket mision i pamundur, nuk është aq e vësht
U ble nga Cagliari për 45 milion euro, Barrela vendos rekord të ri te Interi (VIDEO) Nicolo Barella është zyrtarisht një lojtar i Interit. Pas vizitave mjekësore, mesfushori italian firmosi një kontratë 5-
NATO reagon ashpër pas blerjes nga Turqia të raketave të Putinit NATO ka kërcënuar shtetin turk pas blerjes së raketave ruse, duke theksuar se duke qenë pjesë e kësaj organizate duhej t
I akuzuar për terrorizëm, Apeli vendos 2 vjet burg për shqiptarin (FOTO LAJM) Gjykata e Apelit në Brescia të Italisë ka konfirmuar dënimin me 2 vjet burg për 27 vjeçarin nga Kosova Gafurr Dibrani.
Taksa anti-kushtetuese që qeveria po vendos mbi naftën Nga Klodian Tomorri Asgjësimi i Gjykatës Kushtetuese ka krijuar një situatë ku qeveria mund të dhunojë qytetar
Rinës i vendosin këngën e Taynës në club, shikoni reagimin e saj (VIDEO) Tayna dhe Rina janë reperet vajza më të famshme në shqipëri. Që në fillimet e karrierës mes tyre ka egzistuar një rivali
Nga 2020 Franca do të vendosë taksë ekologjike në biletat e avionit Franca vendosi sot aplikimin duke filluar nga viti 2020 të një takse ekologjike nga 1,5 deri në 18 euro për çdo biletë a
Taksë e re për naftën, do vendoset tarifa për të financuar rezervën e sigurisë Listës së gjatë të taksave që qytetarët paguajnë mbi naftën shumë shpejt mund t’i shtohet edhe një tjetër. Pasi e pez
Shqiponja me përqindjen e refuzimit të votimeve vendoset para kryeministrisë Shqiponja e flamurit kombëtar është vendosur në qëndër të protestës së opozitës. Në zemër të saj shkruhet shifra “85%”,
Këta janë deputetët që do vendosin sot shkarkimin e Metës Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, në seancën e sotme plenare do të vendoset fati i presidentit Meta. 5 ja
Basha më i vendosur se kurrë: Të gjithë së bashku për Shqipërinë e mundësive (VIDEO) Kreu iopozitës së bashkuar Lulzim Basha, ka bërë sot një tjjetër thirrje ndaj shqiptarëve për protestën e 10 të opozitës