999 rezultate për

vendin

Nard Ndoka: Po të ishte Berisha në vend të Bashës do t'a kishte djegur Kuvendin Ish-deputeti Nard Ndoka ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” ku foli për votimin e ndryshimeve kushtetuese n
Basha kërcënon hapur Ramën: Vendin pas zgjedhjeve e ke në burg Kryedemokrati Lulzm Basha ka reaguar pas vendimit për ndryshimin e Kushtetutës, teksa ia bën të qartë Ramës se e ka vend
"Keni katër firma të falsifikuara", Kujtim Gjuzi braktis Kuvendin Deputeti Kujtim Gjuzi e ka braktisur sot Kuvendin duke deklaruar votën kundër ndryshimeve kushtetuese që pritet të votoh
Interi mposht me "zgjuarsi" Napolin dhe rikthehet në vendin e dytë (VIDEO) Inter e ka fituar ndeshjen e javës së 37-të të Serie A, duke e mundur 2:0 Napolin në ‘San Siro’. Skuadra e Antonio Co
Atalanta mposht me përmbysje Parmën dhe rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Atalanta ka marrë fitore të rëndësishme në udhëtim te Parma, me rezultat 1:2. Skuadra e Gian Piero Gasperini është kt
Pas rinovimit me Milanin, Pioli kërkon vendin e pestë Pas rinovimit me Milanin, Stefano Pioli ka një tjetër mision në 2 javët e fundit të kampionatit, të sigurojë vendin e 5-
LSDM: Qytetarët zgjodhën rrugën evropiane, ne do udhëheqim me vendin për 4 vite të tjera Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se “me fitoren e LSDM-së në këto zgjedhje, qytetarët e zgjodhën rrugën në të ci
Inter merr 3 pikë ndaj Genoas dhe ngjitet në vendin e 2 (VIDEO) Inter ka fituar ndaj Genoas në transfertë. Zikaltërit triumfuan 0 me 3, me dy golat e shënuar nga Romelu Lukaku dhe n
Mjeku shqiptar trondit me deklaratën: BE shpërblen 18 mijë euro vendin me më shumë vdekje! Ditëve të fundit, ka pasur një numër të lartë të të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi në vendin tonë, gjë për t
Certifikohen rezultatet, shqiptarët me 32 mandate në Kuvendin e Maqedonisë Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve miratoi konkluzën për shpalljen e rezultateve zyrtare të zgjedhjeve parlamentare të 15
Tirana e dehur pas titullit, Laçi e mposht dhe siguron vendin e 3 (VIDEO) Pasi u shpall zyrtarisht si kampione e Shqipërisë, Tirana ka udhëtuar për të luajtur ndaj Laçit në transfertë. Një pë
"Tentakulat e krimit të organizuar", çfarë zbulon raporti për vendin tonë Një raport i fundit i Nismës Globale Kundër Krimit të Organizuar Ndërkombëtar, arrin në përfundimin se grupet kriminale
Rreziku nga Covid-19, ç'duhet të keni parasysh në vendin e punës Në çdo gjë që bëjmë apo prekim është e pamundur që tanimë të mos mendojmë për Covid-19. Rreziku nga koronavirusi nuk
Përfundoi në vendin e 13-të në Serinë C, klubi nis bisedimet me Balotelin Sulmuesi i Brescias, Mario Balotelli, vazhdon të jetë një lojtar i lirë. Italiani që nga rikthimi i Seria A nga pandemia
Emrat e 120 deputetëve të rinj në Kuvendin e Maqedonisë KSHZ dje publikoi rezultatet e para zgjedhore. Sipas këtyre rezultateve, këta janë 120 deputetët në përbërjen e ardh
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
I riu shqiptar humb jetën në vendin e punës Një i ri nga Gllongjani komuna e Deçanit, ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Sipas burimeve, i riu Erion Isufaj vdiq
Një person hyn pa autorizim në vendin e votimit, problemet që u hasën deri tani në zgjedhje Nga shoqata qytetare CIVIL në konferencën e parë për shtyp deklarojnë se procesi zgjedhor ka filluar në mënyrë të qetë,
Freskohet moti, vranësira të lehta në mbarë vendin Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Pasdite në pjesët jugore do të ketë vranësira të mëd
Kosova në vendin e tretë në Evropë me numër të të infektuarve me koronavirus Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova aktualisht është në vendin e tretë në Evropë sa i përket numrit të rasteve të të i