999 rezultate për

vendin

Mbrojtësi shqiptar që luan në Kinë tregon situatën në vendin e përhapjes së Koronavirusit Ish-mbrojtësi i Kombëtares dhe Kukësit i cili aktualisht luan në kinë ka folur rreth situatës që po përjetohet në Kinë n
Ishte "drejtor biblioteke" në burg, sot askush nuk guxon t’ja zërë vendin Shullazit Procesi në Gjykatën e Apelit kundër Emiljano Shullazit dhe grupit të tij me Endri Qyqen, Endri Zelën, Gilmando Danin dhe
Mos harroni çadrat! Nesër do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin Sot pasdite (e hënë, dt.27) dhe nesër (e martë, dt.28) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin. Në qarkun e Shko
Letra prekëse e të riut shqiptar që po braktis vendin e tij: Loti i nanave ka me ju vra! Të rinjtë shqiptarë në Shqipëri e Kosovë janë shumë të zhgënjyer nga e ardhmja e vakët që premtohet nga politikanët tanë
Avioni nga Kina alarmon vendin fqinj: 202 pasagjerë nën kontroll të rreptë për virusin misterioz 202 pasagjerë të një avioni që vinte nga Wuhan e Kinës, qendra e virusit misterioz për në Romë po i nënshtrohen kontroll
Tronditet Turqia, tërmeti prej 5.6 i shkallës righter shkund vendin (FOTO LAJM) Një tërmet i fortë ka goditur ditën e sotme Turqinë. Pak minuta më parë tërmeti me forcë 5.6 të shkallës righter ka
De Ligt: Të isha në vendin të tyre edhe unë do inatosesha për ato gabime, tifozët kanë të drejtë Juventusi shpenzoi 85 milionë euro për të sjellë Matijs De Ligt në Torino, pas atij sezoni fantastik, që holandezi zhvil
Si ta menaxhojmë negativitetin në vendin e punës? Asgjë nuk ndikon në moralin e punonjësve më shumë se vazhdimësia e negativitetit në punë. Kjo degradon energjinë e kompa
Solli në jetë djalin, kush ja zuri vendin Elisa Spiropalit në Kuvend Këtë sesion Kuvendi vjen me ndryshime në rradhët e ministrave, kjo pasi në kabinet është shtuar edhe Arben Ahmetaj, i ci
Kryesuan Kuvendin, çfarë mendojnë sot Topalli e Dokle Jozefina Topalli dhe Namik Dokle në 100 vjetorin e Parlametarizmit nuk e fshehin trishtimin për nivelin dhe cilësinë e p
Wanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit argjentinas Maurio Icardi, Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet
Sulmuesi i Liverpool zgjedh vendin e veçantë për tu pagëzuar (VIDEO) Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino ka bërë një zgjedhje totalisht speciale për të kryer ritualin e parë për besimtarë
Habit Miss Bumbum, bën tatuazh portretin e Messi-t në vendin intim (FOTO LAJM) Suzy Cortez, modelja braziliane e “Playboy” u kurorëzua Miss BumBum World 2019, duke u cilësuar si vajza me të pasmet më
Sot shiu "pushtoi" vendin, ky është moti për javën që vjen “Dita e sotme ka pas vranësira që do të vijojnë në orët e ardhshme duke bërë që të kemi reshje të pakta shiu në zonat qe
Iu duk rruga si pistë avioni, policia "u tregon vendin" shoferëve (VIDEO) Policia rrugore ka pezulluar 17 leje drejtimi gjatë mbrëmjes së djeshme për shkak të shpejtësisë së lartë në drejtimin e
Nuk ka negociata për Shqipërinë! Holanda ka këto dy kërkesa për vendin Kroacia ka marrë Presidencën e Bashkimit Evropian dhe për gjashtë muaj do të ketë në fokus kryesor edhe hapjen e negocia
Reali e Juve nuk i ndahen, United merr vendin drastik për Pogba Një lajm i bujshëm vjen nga mediat angleze. Manchester United ka vendosur të nxjerrë në shitje Paul Pogba. Sipas gaze
Vjosa Osmani: Gabim për vendin nëse nuk arrihet marrëveshja me Vetëvendosjen Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani e ka cilësuar si gabim historik mos arritjen e një marrëvesh
Gjykata Speciale çoi vendin në zgjedhje, në 2020 aktakuzat e para Mbi 250 persona janë ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale gjatë vitit 2019. Organizata e Veteranëve të luftës nuk
Rike Roçi tregon në mes të emisionit vendin intim ku ka tatuazh (VIDEO) Rike Roçi është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në media sidomos për fotot dhe pozat provokuese. Së fundm