999 rezultate për

vendim

Gjykata merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Ministrisë së Drejtësisë Gjykata Penale e Tiranës mori sot vendimin për ish-Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Drejtesisë, Juliana Hoxha
Valverde: Messi mund të luajë kundër Athletic Bilbaos Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka zbuluar se ylli argjentinas i skuadrës së tij, Lionel Messi, mund të luajë n
Mesfushori shqiptar shënon gol vendimtar në Itali (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares që aktivizohet tek Brescia, Emanuele Ndoj, konfirmon sërish formën e mirë që po kalon në Serinë
Asgjë për veten! Irina Shayk tregon arsyen e vendimit drastik (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Irina Shayk dhe Bradley Cooper është rreptësisht kufizuar për mediat dhe fansat e tyre. Modelja dhe regjis
Krimet e Rënda marrin vendimin për burrin që vrau gruan në Vlorë Todi Lera 53-vjeçari qëvrau bashkëshorten e tij dy ditë më parë, është njohur para pak minutash me masën “arrest me burg
Kaloi Vetting-un, por IKP ankimon vendimin për prokurorin Cani Komisioneri Publik ka ankimuar vendimin e KPK-së, për prokurorin, Besnik Cani. Kujtojmë se Cani u emërua në dëtyrë
Anulohet urdhri për dentistët, nuk ka dyfishim të çmimeve (FOTO LAJM) Asambleja Kombëtare e Urdhrit të Stomatologut vendosi që të bëjë anulimin e vendimit të mëparshëm që dyfishonte tarifat
Apeli i Krimeve të Rënda merr vendimin për dy anëtarët e bandës së Shijakut Apeli i Krimeve të Rënda ka marrë vendimin për të lënë në burg, dy anëtarët e grupit të Shijakut, Hekuran Hoxha dhe Hajr
Zbardhet vendimi, si gjykata la të lirë 57-vjeçarin që vrau me thikë gruan 57 vjecari Todi Lera i cili vrau një ditë më parë gruan me thikë, ka qenë i dënuar dhe më parë për dhunë. Bashkëshortja
Skandalizohen mediat malazeze: Një hajdut merr vendime për bankën tonë Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani është emëruar në një post të rëndësishëm në Bankën Qendrore të Ma
Sot vuloset vendimi për futjen e Maqedonisë në NATO Vendet anëtare të NATO-s sot në Bruksel pritet ta nënshkruajnë Protokollin e anëtarësimit të Maqedonisë në Aleancë, më p
Qeveria vendos të hapë ambasadë në Selanik Në mbledhjen e sotme Qeveria ka marrë vendimin për hapjen e ambasadës së Republikës së Maqedonisë së Veriut me seli në A
"Do të vendos pas stërvitjes se a do të luajë Messi kundër Real Madridit" Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se vendimin për ta futur në lojë Lionel Messin në ndeshjen gjysmëfinal
U shkatërruan tre familje, bashkëshorti merr vendimin drastik ndaj Elidës Shokoi gjithë Shqipërinë ngjarja e rëndë në Zall-Bastar ku një 34 vjecar u vra pasi kishte një lidhje me një grua të mar
Jepet vendimi për Donika Prelën Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë vendimin për drejtuesen Donika Prela. Ky institucion konfirmuar në detyrë
Vendimi përfundimtar i gjykatës, a mbetet Ahmeti kryetar i Prishtinës? Arban Abrashi e ka humbur rastin që e ka dërguar në Gjykatën Kushtetuese kundër kryetarit aktual të Prishtinës, Shpend A
U largua pa mbaruar ndeshja, Juventus merr vendimin për Dybalan Juventusi barazoi me Parmën të shtunën në mbrëmje dhe barazoi me rezultatin 3-3. Në stol ishte argjentinasi, Paulo D
Përdhunuan të miturën në Kavajë, gjykata merr vendimin për 8 adoleshentët Një ngjarje e rëndë është raportuar nga ish-kryeministri Sali Berisha ditën e djeshme ku thoshte se një vajzë e mitur ës
Interi merr vendimin për të ardhmen e Vrsaljko Sime Vrsaljko me shumë mundësi nuk do të blihet nga interi në fund të këtij sezoni. Kroati u afrua gjatë merkatos së
U kapën me 5 kg heroinë, gjykata merr vendimin për tre të arrestuarit Gjykata e Durrësit vendosi të lërë në burg tre nga katër personat e arrestuar nën operacionin “Vollga” në Tiranë. Të