999 rezultate për

vend

Tomini komenton shifrat e COVID-19 në vend dhe zbulon çfarë do të ndodhë këtë javë Shifrat e larta të rasteve të reja raportohen çdo ditë në vendin tonë, por mbetet i ulët numri i të shtruarve në spitale
ARRSH për situatën e rrugëve në vend: Kujdes nga ngricat! Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se qarkullimi rrugor në Shqipëri vijon pa probleme. Përmes një njoftimi të shp
Zbulohen vendimet e para që do të marrë Joe Biden si President Java e ardhshme është një ndër më të shumëpriturat në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku pritet ceremonia e betimit të
Moti i acartë përfshin vendin, termometri shënon -13 gradë Vendi ynë është nën ndikimin e masave ajrore të ftohta, të cilat do të mbeten prezente edhe në ditët në vijim duke sjell
Chelsea fiton minimalisht ndaj Fulham, vendos goli i Mount (VIDEO) Chelsea ka marrë një rezultat pozitiv ndaj Fulham në kuadër të javes së 19-të të Premierligës. "The Blues" nuk u dukë
Këta janë 110 kandidatët e Vetëvendosjes për deputetë Vetëvendosje ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë. Siç shihet në listën e publikuar nga VV, bartës i listës
Dy gola të shpejtë nga Partizani, Tirana vendos baraspeshën (VIDEO) Tirana-Kastrioti, Apolonia-Laçi dhe Skënderbeu-Partizani janë përballjet e tjera të javës së 14-t në Superiore. Bardhebl
Manastirliu tregon vendimin: Universitetet mësim online Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se mësimi në universitete do vazhdojë të zhvillohet online.
Si të ngroheni pa harxhuar energji! Nëse gjate ditës dielli mund të na ngrohte paksa, në mbrëmje e kuptojmë se ka ardhur i ftohti. Të gjithëve na shkon mend
Ambasada franceze e pakënaqur nga fjalët e Ramës: S’mund të sulmosh një vend aleat Ambasada Franceze në Shqipëri ka reaguar në lidhje me akuzat e kryeministrit shqiptar Edi Rama ndaj Bashkimit Evropian
Më pak reshje dëbore, të gjitha akset në vend janë të kalueshme Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion lidhur me situatën në akset rrugore, për shkak të pranisë së borës dhe n
Sondazhi i ri: Vetëvevendosje ka rritje fituese me 41,60% (FOTO LAJM) Sondazhi më i ri i PIPOS, që u prezantua ekskluzivisht në Rubikon të Klan Kosovës, e nxjerr sërish Lëvizjen Vetëvendosje
As mos u mundoni! 3 shenja e horoskopit që s'e ndajnë mendjen kurrë Disa njerëz e kanë shumë të vështirë të marrin vendime të qarta. Kjo lloj pavendosmërie e tyre u kushtëzon jetën edhe të
OBSH bën thirrje: Vaksina të shpërndahet në mënyrë të drejtë në të gjitha vendet! Kreu i degës europiane pranë Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge, ka thënë 95 për qind e vaksinave
E "tradhtoi" gruaja, policia zbuloi vendndodhjen e 43 vjeçarit në Vlorë nëpërmjet Facebook Për dhjetë vjet, ai ishte në kërkim dhe përfundimisht policia e gjeti edhe falë fotove të postuara në Facebook nga gruaj
Pfizer merr vendimin drastik: Do të zvogëlojë dërgesat në Evropë Laboratori amerikan i Pfizer ka paralajmëruar se nga java e ardhshme do të ketë një rënie në dërgesat e vaksinave Covid
4 muaj të papaguar, skandali i rrogave te Interi! Federata i vendos afat, ndryshe i hiqen pikë Interi në vështirësi ekonomike dhe tashmë nuk është më një sekret. Gazeta Repubblica bën bilancin e çështjes së pagave t
Kush do ta zëvendësojë Angela Merkelin? Partia e kancelares gjermane, Angela Merkel, CDU (Unioni Kristian Demokrat), do të zgjedhë liderin e ri këtë të shtunë,
Shoferëve në Tiranë nuk iu bëjnë dritë sytë, plagoset një këmbësor Ditën e sotme në rrugën “5 Maj”, janë përfshirë në një aksident dy mjete. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar këmbës
Fjolla Morina në telashe, kaq vite burg rrezikon pas ndryshimit të akuzës Fjolla Morina, këngëtare dhe personazh i showbizit shqiptar nga Kosova, u intervistua për “Revista Who” në fillim të jan